Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Polestar Varuosad

Polestar Varuosad
Meilt leiad soodsad Polestar varuosad. Tutvu suure varuosade valikuga, mis on kohandatud erinevatele Polestar mudelitele. Saadaval OE, OEM ja B kategooria uued varuosad. Kiired tarned üle Eesti ja abivalmis klienditugi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Polestar varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Polestar’i mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Polestar’i peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Polestar’i osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Polestar ajalugu ja olulisemad mudelid

Polestar, algselt Volvo Carsi osa, on arenenud iseseisvaks Rootsi elektriliste jõudlusautode brändiks, mis kehastab liikumist jätkusuutliku liikuvuse suunas, keskendudes elektrisõidukitele (EV). Brändi teekond algas Polestar 1-ga, hübriid-GT, mis kuulutati välja 2017 aastal ja märkis ettevõtte sisenemist elektrisõidukite turule. Piiratud 1500 ühikuga Polestar 1 ühendas elektri ja tavapärase sisepõlemismootori jõu, näidates ettevõtte ambitsiooni ja tehnoloogilist oskusteavet.

Pärast hübriidset Polestar 1 järgnes ettevõtte oluline hüpe täiselektrilisuse suunas Polestar 2 turuletoomisega 2020 aastal. Polestar 2 oli märgilise tähtsusega mudel, kuna see oli brändi esimene täiselektriline auto, konkureerides otseselt teiste turul olevate EV-dega. Puhta elektrilise jõuülekandega Polestar 2 märkis Polestar'i pühendumust jätkusuutlikkusele ja uuenduslikkusele elektrilises liikuvuses. Mudelit võeti hästi vastu selle jõudluse, disaini ja kõrgtehnoloogiliste lahenduste integratsiooni tõttu, sealhulgas unikaalne infolustisüsteem, mida toitis Google'i Android OS.

Polestar jätkas oma tootevaliku laiendamist Polestar 3 väljakuulutamisega, elektrilise maasturiga, mille eesmärk oli laiendada veelgi brändi atraktiivsust ja konkureerida kiiresti kasvavas elektriliste maasturite segmendis. Polestar 3, millelt oodatakse tipptasemel tehnoloogiat, arenenud autonoomseid sõiduomadusi ja muljetavaldavaid jõudlusnäitajaid, kehastab ettevõtte visiooni elektrilise liikuvuse tulevikust.

Lisaks on Polestar vihjanud tulevastele mudelitele, sealhulgas Polestar 4-le, väiksemale maasturikupee'le, ja Polestar 5-le, neljaukselisele GT-le, mis lubab ühendada luksust jõudlusega. Need mudelid näitavad Polestar'i ambitsiooni hõlmata laiemat elektrisõidukite turusegmenti, luksusspordiautodest praktiliste maasturiteni, rõhutades samal ajal jätkusuutlikkust ja kõrgetasemelist jõudlust.

Polestar'i teekond peegeldab laiemat autotööstuse nihet elektrisõidukite suunas, brändi eristades selle keskendumisega jõudlusele, disainile ja jätkusuutlikkusele. Kuna Polestar jätkab uuenduste tegemist ja oma tootevaliku laiendamist, on tal kõik eeldused mängida olulist rolli elektrilise liikuvuse tuleviku kujundamisel.