Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Renault Varuosad

Renault Varuosad
Suurim valik uusi Renault varuosi. Saadaval uued OE, OEM kui ka B kategooria autovaruosad. Läbi meie proffesionaalse TecDoc© auto ja varuosakataloogi leiad Renault varuosad kiiresti ja lihtsalt. Nobedad tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Renault varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Renault mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Renault peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Renault osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Renault ajalugu ja olulisemad mudelid

Renault, tuntud Prantsuse autotootja, omab rikast ajalugu, mis ulatub tagasi 19 sajandi lõppu. Selle asutasid 1899 aastal Louis, Marcel ja Fernand Renault. Ettevõte alustas oma esimese auto, Renault Voiturette 1CV tootmisega, mille müüsid perele sõbraks. See tähistas pikka ja mitmekesist ajalugu autotööstuses.

20 sajandi alguses laienes Renault kiiresti. Ettevõte sai tuntust oma taksode poolest, eriti Renault AG1 poolest, mis sai kuulsaks kui Marne'i taksod Esimese maailmasõja ajal, pakkudes kriitilist transporti Prantsuse vägedele. Kahe sõja vahelisel perioodil mitmekesistas Renault oma tegevust põllumajandus ja tööstusmasinate alal.

Teise maailmasõja ajal võtsid sakslased Renault' tehased üle ja ettevõtte kaasamine sõjaaegsesse tootmisse viis selle riigistamiseni 1945 aastal. Sõjajärgsed aastad olid Renault' jaoks ülesehitamise ja moderniseerimise aeg. 1946 aastal turule toodud 4CV sai sümboliks Prantsusmaa sõjajärgsele taassünnile. See oli väike, taskukohane ja efektiivne, aidates massidele mootorsõidukeid kättesaadavaks teha.

1960’ndatel ja 1970’ndatel tutvustas Renault rohkem uuenduslikke mudeleid. 1965 aastal turule toodud Renault 16 oli märkimisväärne oma luukpära disaini poolest, mis oli tol ajal haruldus. 1970’ndatel tõi Renault turule Renault 5, väikese, stiilse ja ökonoomse auto, mis sai äärmiselt populaarseks ja on sageli meenutatud oma rolli poolest modernse supermini klassi loomisel.

1980’ndatel ja 1990’ndatel jätkas Renault uuendustega, mudelitega nagu Espace ja Twingo. Espace oli üks esimesi minivane Euroopas, luues täiesti uue sõidukite segmendi. 1992 aastal tutvustatud Twingo oli kompaktne linnamaastur ainulaadse disaini ja ruumikasutusega.

21 sajandil on Renault keskendunud üha enam elektrisõidukitele. Mudelid nagu Zoe ja Twingo elektriversioon näitavad ettevõtte pühendumust jätkusuutlikule liikuvusele. Renault on olnud aktiivne ka mootorispordis, eriti vormel 1-s, kus selle mootorid on viinud mitu meeskonda meistrivõitudele.

Läbi oma ajaloo on Renault tuntud olnud oma uuenduslikkuse poolest autodisainis ja -tehnoloogias. Ettevõte on mänginud olulist rolli autotööstuse kujundamisel, tutvustades mitmeid mudeleid, millel on olnud kestev mõju auto disainile ja funktsionaalsusele.