Prestigio - GPS Navigaatorid 17.12.2008

Prestigio International Inc. on üks kõige dünaamilisema arenguga rahvusvahelistest LCD-ekraanide ja televiisorite, sülearvutite, GPS seadmete  ning nüüd ka plasmateleviisorite tootjatest. Varem on ettevõte IT-ala ekspertide seas tuntud globaalsete kaubamärkide tarnijana, mis turustasid ettevõtte tooteid erinevate nimede all. Aastal 2002 otsustasid ettevõtte tippjuhid aga minna rahvusvahelisele turule oma brändinime Prestigio all. 2003. aastal ühines firma Canyon Technology Group ’iga, laiendades drastiliselt Prestigio ülemaailmset klientuuri. Hetkel tegutseb Prestigio aktiivselt EMEA regioonis, opereerides läbi kolme esinduskontori, mis asuvad Lääne-Euroopas (Gorinchem, Hollandis), Kesk- ja Ida-Euroopas (Praha, Tšehhi Vabariigis) ning CIS'is (Moskva, Vene Föderatsioonis).

 

 
Asend globaalsel turul

Tänaseks on Prestigio saanud kõrge reputatsiooniga rahvusvaheliseks kaubamärgiks, mille tooteid müüakse kahekümne viies riigis üle maailma. Autoriteetse uuringufirma Bryan Norris Associates andmetel jõudis Prestigio 2003. aasta viimases kvartalis Kesk- ja Ida-Euroopas ekraanide osas (CRT ja LCD) enimmüüdud brändide esikümnesse. Bulgaarias, Eestis ja Leedus võitis Prestigio koha esiviisikus, Sloveenias aga, mis on tuntud nõudluse poolest kõrgekvaliteediliste tipptoodete järele, saavutati auväärne teine koht. 2003. aasta jõuti oma toodetega hiiglaslikule Vene turule ning kohe võideti ka kvaliteetsete kõrgtehnoloogialahenduste asjatundjate südamed ja meeled, mida kinnitab ka enneolematu läbimüügi kasv.

 

Edu alustalad

Prestigio on kõrgtehnoloogia ja kõrgstiili bränd. Ettevõtte strateegia nurgakivideks on range kvaliteedikontroll, uusima tehnoloogia kasutamine ning soov anda igale tootele eriline individuaalne köitvus. Ettevõte tõi maailmaturule omaenese visiooni kõrgtehnoloogilisest stiilist. Prestigio tooteid iseloomustab täiuslik ergonoomiline disain, kombinatsioon atraktiivsetest materjalidest ning värvidest ja pakendamise kõrgeim kvaliteet.

Prestigio kõikide tootekomponentide töökindlus lubab ettevõttel pakkuda pikimat võimalikku garantiid igale turuosale, kus Prestigio tooted on esindatud. Oma LCD-monitoridele annab firma näiteks 3-aastase garantii. Prestigio toodete lai valik võimaldab kliendil leida mistahes nõudmistele vastava tootemudeli.

 

LCD-monitorid

Tavaliselt arvatakse, et LCD-monitorid sobivad ainult kontorites kasutamiseks. Prestigio monitoridel selliseid piiranguid ei ole! Kõrge ekraaniresolutsioon, briljantsed värvid, elegantne disain, kompaktne suurus ja multimeediavõimalused muudavad need sobivaks igale poole, isegi nn "kodusesse digitaalkeskusesse".

 

LCD-televiisorid

Monitor- ja LCD-televiisorid muudavad kodu või kontori interjööri atraktiivsemaks. Need mahuvad ideaalselt kitsastesse ruumidesse nagu köök, magamistuba või konverentsisaal. Need võimaldavad vaadata DVD-filme, on varustatud kaugjuhtimispuldiga ning esipaneelis asuvate stereokõlaritega. Menüü on 5-keelne.

 

Sülearvutid

Prestigio pakub nelja sülearvutiseeriat:
Cavaliere - odavama klassi sülearvutid neile, kes otsivad suurt jõudlust ja mobiilsust optimaalse hinnaga
Nobile - suure jõudlusega ja vastupidava akuga võimsad sülearvutid
Signore - võimsad sülearvutid asendamaks lauaarvuteid
Visconte - reisimiseks sobivad kerged ning kompaktsed mudelid

Читаи больше: Brändide tutvustused

Febest Varuosad 17.11.2015
Ashika 06.11.2013
Alco Filtrid 14.02.2011
Energizer - Akud 19.10.2010
ADDINOL õlid 17.04.2009
SKF - Laagrid 19.11.2008
Champion 08.09.2008
Fram - filtrid 29.07.2008
Knecht - filtrid 28.07.2008
Sachs 28.07.2008
LUK - siduriosad 28.07.2008
Delphi 28.07.2008
Gates - rihmad 28.07.2008
INA - laagrid 28.07.2008