Оригинальные OE Запчасти

Originaal varuosad enamus automarkidele. Telli soodsalt originaal OEM varuosi oma autole. Tellimine käib OEM või VIN koodi alusel. Originaalvaruosi on võimalik tellida enamikele levinud sõidukitele, lisaks ka eksklusiivsematele masinatele nagu Porsche või Bentley.

Tavatarne: Tarneaeg on üldjuhul kaks nädalat
Express Tarne: kuni 5 tööpäeva. (kiirtellimusele lisandub lisatasu, olenevalt tootest 25-100€)
NB! Täpse tarneaja täpsustame kliendiga peale tellimuse vormistamist.

Kõikidel auto varuosadel on peal tehase OEM kood. Lisaks võimalik vin-koodi alusel küsida originaalvaruosade pakkumist automarkidele: Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Infiniti, Kia, Lancia, Man, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Vauxhal, Volkswagen, Volvo, Toyota, Honda, Mazda, Subaru, Suzuki, Isuzu ja Daewoo erinevatele mudelitele. Muude automarkide puhul saab OEM koode uurida auto omanik vin-koodi alusel esindusest.

Tellimine
Tellimiseks või lisainfo küsimiseks palume saata meile päring Telli Originaalvaruosi
Vastame Teile pakkumisega esimesel võimalusel. Kui pakkumine sobib, tellime kauba pärast makse sooritamist. Palume saata iga kord ka panga maksekinnitus meile tagasi, et saame tellimuse kiiremini aktiveerida. Kui kaup on tellitud, anname Teile sellest koheselt teada. Varuosad on võimalik saata postiga nii Eesti siseselt kui ka vajadusel välismaale. Kaubale on võimalik tulla ka ise järgi meie kontorisse