Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Saab Varuosad

Saab Varuosad
Suurim valik uusi Saab varuosi. Saadaval uued OE, OEM kui ka B kategooria autovaruosad. Läbi meie proffesionaalse TecDoc© auto ja varuosakataloogi leiad Saab varuosad kiiresti ja lihtsalt. Nobedad tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Saab varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Saab mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Saab peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Saab osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Saab ajalugu ja olulisemad mudelid

Saab Automobile AB, algselt lennukitootja, alustas 1947. aastal tegevust autotööstuses. Rootsis Trollhättanis asuv Saab oli tuntud innovatiivsete ja omapäraste sõidukite tootmise poolest, mis eristusid konkurentidest oma erilise stiili ja tehniliste lahenduste poolest.

Üks Saabi tuntumaid mudeleid oli Saab 99, mis oli 1968. aastal turule toodud väikeauto. Sellel oli ainulaadne kumer kuju ja teedrajav iseparanduv roostekaitsesüsteem, mis eristas seda oma kaasaegsetest sõidukitest. 1978. aastal turule toodud Saab 900 sai kaubamärgile ikooniliseks mudeliks, mis pakkus kombinatsiooni praktilisusest, jõudlusest ja turvaelementidest, nagu kaubamärgi kaubamärgiks olev ümberpööratud tuuleklaas, mis parandas nähtavust.

Saab 9000, 1985. aastal kasutusele võetud suur tipptasemel auto, esindas Saabi sisenemist luksussegmenti. See sisaldas tipptasemel tehnoloogiaid, nagu otsesüütesüsteem ja täiustatud blokeerimisvastane pidurisüsteem. 1998. aastal turule toodud Saab 9-3 oli kompaktne juhtauto, millest sai üks marki enimmüüdud mudeleid, mis oli tuntud oma sportliku juhitavuse ja iseloomuliku disaini poolest.

Saab oli tuntud ka oma ohutusalaste uuenduste poolest, tuues kasutusele sellised funktsioonid nagu iseparanev roostekaitsesüsteem, soojendusega istmed ja kabiini integreeritud turvakastid. Kaubamärgi sõidukid olid tuntud oma turbolaadimistehnoloogia poolest, mis pakkusid suurepärast jõudlust, säilitades samal ajal kütusesäästlikkuse.

Vaatamata oma uuenduslikkusele ja kultuslikule kuulajaskonnale sattus Saab 2000. aastate lõpus finantsraskustesse ning lõpuks omandas selle 2010. aastal Spyker Cars. Jätkuvate finantsprobleemide tõttu lõpetati Saabi tootmine 2011. aastal, mis tähistas ikoonilise Rootsi autotootja ajastu lõppu.

Kuigi Saab ei ole enam tootmises, elab Saabi pärand edasi tema lojaalse fännibaasi ning ainulaadse disaini ja insenerilahenduste kaudu, mida ta tõi autotööstusse, esitades väljakutse konventsioonidele ja pakkudes selgelt rootsi alternatiivi tavasõidukitele.