Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Smart Varuosad

Smart Varuosad
Suurim valik uusi Smart varuosi. Saadaval uued OE, OEM kui ka B kategooria autovaruosad. Läbi meie proffesionaalse TecDoc© auto ja varuosakataloogi leiad Smart varuosad kiiresti ja lihtsalt. Nobedad tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Smart’i varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Smart’i mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Smart’i peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Smart’i osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Smart ajalugu ja olulisemad mudelid

Smart on tuntud oma uuendusliku lähenemise poolest linnaliikluses, eelkõige väikeste autode tootmise kaudu, mis rõhutavad tõhusust ja kompaktset disaini. Smarti ajalugu algab 1980ndate lõpus ja 1990ndate alguses Mercedes-Benz'i ja Šveitsi kellatootja Swatchi koostööga. Idee oli luua auto, mis sisaldaks samu omadusi, mis tegid Swatchi kellad populaarseks: isikupärastamine, innovatsioon ja kompaktne, stiilne disain. See koostöö viis 1994 aastal ettevõtte Micro Compact Car AG asutamiseni, mille peakorter asub Šveitsis Bielis. Kaubamärk "Smart" tuleneb Swatchi ja Mercedese koostööst: Swatch Mercedes ART.

Esimene sõiduk, mis sellest koostööst sündis, oli Smart City Coupe, mida hiljem tunti Smart Fortwo nime all ja mis toodi turule 1998 aastal. See kahekohaline auto oli mõeldud linnasõiduks ja selle pikkus oli vaid 2,5 meetrit, mistõttu oli seda lihtne parkida kitsastes kohtades. Fortwo oli ainulaadse ja revolutsioonilise konstruktsiooniga, mis sisaldas Tridion-raamina tuntud turvakambrit, mis pakkus reisijatele suuremat turvalisust hoolimata sõiduki väikestest mõõtmetest. Selle mootor oli paigutatud tagaossa ja see pakkus väga tõhusat kütusekulu, mis võeti hästi vastu Euroopa linnaturgudel.

Pärast Fortwo esialgset edu laiendas Smart oma mudelivalikut teiste mudelitega. Eelkõige 2003 aastal turule toodud Smart Roadster ja Roadster Coupe, mille eesmärk oli pakkuda kompaktset ja taskukohast sportautot. Need mudelid ei olnud siiski nii edukad kui oodatud ja nende tootmine lõpetati 2005 aastal.

Teine märkimisväärne laienemiskatse oli Smart Forfour 2004 aastal, neljakohaline sõiduk, mille eesmärk oli pakkuda Fortwo praktilisust koos täiendava sõitjateruumiga. Vaatamata praktilisele pakkumisele ei saavutanud Forfour oodatud müüginumbreid ja 2006 aastal lõpetati selle tootmine. Kuid 2014 aastal esitleti Forfouri teist põlvkonda, mis seekord jagas platvormi Renault Twingoga Daimler AG ja Renault-Nissani ühisettevõtte raames.

Smart on kogu oma ajaloo vältel olnud elektritranspordi teerajaja. Kaubamärk tõi välja Fortwo ja Forfour'i elektrilised versioonid, mida tuntakse Smart EQ Fortwo ja Smart EQ Forfour'i nime all, rõhutades nullilähedast emissiooni ja praktilisust linnas. Need mudelid rõhutasid Smarti pühendumust jätkusuutlikkusele ja innovatsioonile linnalise liikuvuse valdkonnas.

Viimastel aastatel on Smart teinud läbi olulisi strateegilisi muudatusi, sealhulgas 2019 aastal Mercedes-Benz'i ja Geely'i vahel väljakuulutatud ühisettevõtte, mille eesmärk on muuta Smart täielikult elektriliseks kaubamärgiks, mille asukoht on Hiinas. See partnerlus keskendub uue põlvkonna Smart'i elektrisõidukite arendamisele, mis on suunatud globaalsetele turgudele, kasutades mõlema ettevõtte teadmisi.

Smarti teekond kontseptautost globaalseks kaubamärgiks, mis pakub kompaktsete ja elektriautode valikut, peegeldab tema pühendumist innovatsioonile, linnaliikuvusele ja jätkusuutlikkusele. Vaatamata aastate jooksul toimunud väljakutsetele ja suunamuutustele mängib Smart jätkuvalt olulist rolli linnatranspordi tuleviku kujundamisel.