Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Subaru Varuosad

Subaru Varuosad
Subaru varuosad soodsalt ja kiirelt netist. Alates filtritest kuni kereosadeni, meilt leiad kvaliteetseid ja soodsad varuosad, mis sobivad sinu Subarule. Saadaval OE, OEM ja B kategooria varuosad. Asjatundlik tugi ning kiired tarned üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Subaru varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Subaru mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Subaru peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Subaru osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Subaru ajalugu ja olulisemad mudelid

Subaru, mis on Jaapani konglomeraadi Subaru Corporation (endine Fuji Heavy Industries) osa, omab pikka ajalugu autotööstuses, olles tuntud oma eristuva boksermootori ja nelikveo tehnoloogia poolest.

Subaru ajalugu autotootjana algas 1950 aastatel. Ettevõtte esimene märkimisväärne ettevõtmine autoturul oli Subaru 360, mis lasti välja 1958 aastal. See väike ja taskukohane auto oli mõeldud vastama Jaapani kei-auto spetsifikatsioonidele ja saavutas suure edu, aidates Subaru kaardistada kui autotootjat.

1970’ndatel tutvustas Subaru Leone'i, oma esimest mudelit, mis oli varustatud nüüdseks allkirjaks saanud nelikveo süsteemiga. See uuendus sillutas teed tulevastele mudelitele ja mängis olulist rolli Subaru maine kujundamisel kui usaldusväärsete, igasuguse ilmaga sõidukite tootja.

1980’ndatel debüteeris Subaru XT, futuristliku välimusega kupee, mis näitas Subaru valmidust katsetada disaini ja tehnoloogiaga. Siiski oli 1989 aastal turule toodud Legacy see, mis tähistas olulist verstaposti brändi jaoks. Legacy pakkus Leone'ile rafineerituma ja avarama alternatiivi ning kindlustas Subaru positsiooni keskklassi autoturul.

1990’ndatel tõi Subaru turule kaks oma kõige ikoonilisemat mudelit: Impreza ja Forester. 1992 aastal tutvustatud Impreza sai kuulsaks oma edukuse poolest maailma rallimeistrivõistlustel, kus selle turboülelaadimisega WRX ja kõrge jõudlusega STI variandid võitsid kultusjärgijate südameid. 1997 aastal turule tulnud Forester ühendas universaalkere praktilisuse maastikusõiduki võimekustega, sisenedes efektiivselt tekkivasse crossover-turule.

2000’ndatel jätkas Subaru oma pärandi arendamist mudelite nagu Tribeca, nende esimene keskmise suurusega linnamaastur, ja 2012 aastal välja lastud BRZ turule toomisega. BRZ oli kerge, tagaveoline sportauto, mis töötati välja koostöös Toyotaga. BRZ erines Subaru tavapärastest nelikveolistest pakkumistest ja sai kiita oma sõidudünaamika keskendumise eest.

Kogu oma ajaloo jooksul on Subaru jätkanud pühendumust ohutusele ja keskkonnasäästlikkusele. See on nähtav nende edasijõudnute ohutusfunktsioonide arendamises ja hübriid- ning elektrimudelite tutvustamises. Brändi ainulaadne praktilisuse, jõudluse ja igasuguse ilmaga sõiduvõimekuse kombinatsioon, koos ohutusele ja usaldusväärsusele keskendumisega, on toonud neile pühendunud jälgijaskonna üle maailma. Seega jätkab Subaru olulist rolli autotööstuses, omades tugevat kohalolekut turgudel üle kogu maailma.