Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Tagastamine

Juhul kui toode mingil põhjusel ei sobi või soovid lihtsalt ostu tühistada siis võtame loomulikult kaubad tagasi (14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist) ning tagastame sulle tellimuse maksumuse. Tellimuse vormistamise ja arve maksmisega kinnitad, et soovid sinu tellimusel olevad tooted tellida ja oled nõus Ladu24.ee kasutamis ja tagastamistingimustega.

Juhul kui sa ei ole kindel toote või toodete sobivuses sinu autole, siis enne tellimist palun küsi sobivuse info meilt üle. Selleks kasuta toote lisainfos olevat lisainfo päringu vormi, saada meile email info@ladu24.ee või küsi meilt live chat’is.

Deposiidiga tooted
Osadel toodetel lisandub toote hinnale ka deposiidi hind. Ehk ostes saada meile palun vana toode tagasi. Deposiidi tagastame sulle siis kui kui tootja on toote omalt poolt üle kontrollinud ning võtnud vastu taaskasutamiseks.

Mitte tagastatavad tooted
Kõik OE ja osad B kategooria varuosad on mitte tagastatavad. Kui toode ei ole tagastatav siis on toote juurdes selle kohta teade. Palun veendu enne tellimist toote sobivuses või küsi meilt lisainfot. Mitte tagastatavaid tooted ei ole võimalik tagastastada.

Toote tagastamistingimused
Kui toode on tagastatav siis jälgi palun neid tingimusi toote tagastamisel:
- Tootega peab olema kaasas täidetud kauba tagastusvorm
- Toote pead meile tagasi saatma 14 päeva jooksul pärast tagastamisavalduse soovi edastamist
- Tagastame sulle toote eest makstud summa juhul kui saadad meile tagastamisavalduse 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist
- Tagasimakse teeme sulle nii pea kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates tagastamisavalduse saamisest
- Toode peab olema kasutamata
- Kui toodet oled kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on meil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele

Palun pööra tähelepanu tagastatava toote pakedamisele
- Toote pakend peab olema terve ja puhas (peab olema säilinud toote kaubanduslik välimus)
- Toode peab olema originaalpakendis ja originaalpakend peab olema täielikult pakendatud pakkepaberisse või kilesse. Toote originaalpakendile ei tohi kirjutada, samuti ei tohi otse originaalpakendile kleepida pekketeipi või liimi.

Toote tagastamise sammud
- Lae alla ja täida ära tagastusvorm, selle leiad siit: Kauba Tagastusvorm
- Saada tooted meile tagasi ning lisa kindlasti kaasa täidetud tagastusvorm
- Saada tagastamise kohta teade info@ladu24.ee, kindlasti märgi emailis ära ka tellimuse number