Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
 • info@ladu24.ee

 • 650-6431

 • E - R 10:00 kuni 18:00
  Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Mikrokiust velgede puhastuslapp Amio 03843

Ladu
Laoseis
Tarneaeg
2,62€2,91€
EST12
T 18.06

Toode ei ole tagastavav
OE Originaal ning osad B kategooria ja tarvikud tooted ei ole tagastatavad, palun veendu enne tellimist sobivuses või küsi meilt sobivuse kohta infot Lisainfo

 • Mikrofiibrist poleerimiskäsn velgedele on asendamatu abivahend kõigile, kes soovivad anda oma velgedele veatut läiget ja puhtust ilma kriimude ja kahjustusteta. Meie švamm, mis on loodud velgede tõhusaks ja õrnaks puhastamiseks, sobib suurepäraselt nii professionaalidele kui ka autohuvilistele, kes hoolivad oma sõiduki täiuslikust esteetikast.

  Meie kõrgeima kvaliteediga mikrokiust valmistatud poleerimiskäsn pole mitte ainult erakordselt pehme ja katsudes õrn, vaid imab suurepäraselt vett ja puhastusaineid. Tänu spetsiaalsele mikrokiudstruktuurile. Toode eemaldab tõhusalt ka kõige raskema mustuse, rasva ja piduritolmu, jättes veljed läikivaks ja plekituks.

  Meie poleerimispadi on loodud lihtsaks ja mugavaks kasutamiseks. Tänu oma ergonoomilisele kujule ja õigele elastsusele nakkub see ideaalselt velgede pinnale, võimaldades täpset ja tõhusat puhastamist ka raskesti ligipääsetavates kohtades. Svammi on lihtne puhastada ja seda saab korduvalt kasutada, mistõttu on see ökonoomne ja keskkonnasõbralik valik.

  Mõõdud: 20x16x2 cm
 • Kvaliteediklass:
 • Tootekood: 03843