Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
 • info@ladu24.ee

 • 650-6431

 • E - R 10:00 kuni 18:00
  Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Mikrokiust salongi käsn Amio 03844

Ladu
Laoseis
Tarneaeg
2,76€3,07€
EST12
T 18.06

Toode ei ole tagastavav
OE Originaal ning osad B kategooria ja tarvikud tooted ei ole tagastatavad, palun veendu enne tellimist sobivuses või küsi meilt sobivuse kohta infot Lisainfo

 • Mikrokiust švamm autosalongi puhastamiseks on hindamatu abivahend kõigile, kes soovivad hoida oma sõiduki sisemust laitmatult puhta ja värskena. Meie švamm on loodud eemaldama tõhusalt ja õrnalt mustust, tolmu, plekke on ideaalne valik autojuhtidele, kes hoolivad oma auto salongi ideaalsest korrast.

  Kvaliteetseimast mikrokiust valmistatud svamm on katsudes erakordselt pehme ja õrn, imades samas suurepäraselt vett ja puhastusaineid. Tänu spetsiaalsele mikrokiudstruktuurile eemaldab svamm tõhusalt ka kõige väiksema mustuse, jättes pinnad puhtaks, siledaks ja triibuvabaks.

  Meie toode on multifunktsionaalne ja sellega saab puhastada erinevaid autosiseseid pindu nagu armatuurlaud, kokpit, rool, istmed, uksed ja plastikelemendid. See mitte ainult ei eemalda tõhusalt mustust, vaid kõrvaldab ka bakterid ja allergeenid, tagades autos tervisliku ja turvalise keskkonna.

  Käsn oli mõeldud lihtsaks ja mugavaks kasutamiseks. Tänu ergonoomilisele kujule ja sobivale elastsusele nakkub see suurepäraselt erinevate pindadega, võimaldades täpset ja tõhusat puhastamist ka raskesti ligipääsetavates kohtades. Seda on lihtne puhastada ja seda saab korduvalt kasutada, mistõttu on see ökonoomne ja keskkonnasõbralik valik.

  Mõõdud: 15x10x3 cm
 • Kvaliteediklass:
 • Tootekood: 03844