Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Toyota Varuosad

Toyota Varuosad
Tippkvaliteediga Toyota varuosad. Sirvi põhjalikku valikut OE, OEM ja B kategooria varuosasid oma Toyota’le. Alates mootorikomponentidest kuni kereosadeni pakume laia valikut. Lihtne ostuprotsess, kiired tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Toyota varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Toyota mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Toyota peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Toyota osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Toyota ajalugu ja olulisemad mudelid

Toyota Motor Corporation on autotööstuse kvaliteedi ja innovatsiooni sünonüüm, mille ajalugu ulatub üle sajandi. Ettevõtte asutas 1937 aastal Kiichiro Toyoda, mis sai alguse tema isa ettevõttest Toyota Industries, mis algselt tootis automaatseid kangastelgedeid. Üleminek tekstiilimasinatelt autodele tähistas olulist muutust, mis pani Toyota tulevikule kursi.

1930ndate lõpus tõi Toyota välja oma esimesed sõiduautomudelid, AA sedaani ja AB kabrioleti. Kuid alles pärast Teist maailmasõda hakkas Toyota oma tõelist mõju avaldama. 1950’ndatel võeti kasutusele Toyopet Crown, mis oli Toyota esimene masstoodanguna toodetud sõiduauto ja esimene Ameerika Ühendriikidesse eksporditud mudel.

1960. aastad olid Toyota jaoks otsustavaks aastakümneks. Corolla turuletulek 1966 aastal muutis autoturu revolutsiooniliselt. Corollast, mis oli tuntud oma taskukohasuse ja usaldusväärsuse poolest, sai kiiresti üks maailma enimmüüdud autosid, mida ta hoiab tänaseni. Sel perioodil toodi turule ka luksuslik 2000GT, auto, mis mitte ainult ei demonstreerinud Toyota insenerioskusi, vaid ka rajas Jaapani autode disainis ja jõudluses uusi piire.

1970’ndatel ja 1980’ndatel jätkas Toyota ülemaailmset laienemist, tugevdades oma kohalolekut turgudel kogu maailmas. Sportliku ja taskukohase kupee Celica (1971) ja keskmise suurusega peresedaani Camry (1983) turuletoomine kindlustas veelgi Toyota mainet usaldusväärsete sõidukite laia valiku tootjana.

1990 aastatel tähistati veel üht olulist verstaposti, kui 1997 aastal toodeti Prius, maailma esimene masstoodanguna toodetud hübriidsõiduk. Prius näitas Toyota pühendumust keskkonnasäästlikkusele ja innovatsioonile, kehtestades autotööstuses uue standardi.

21 sajandil on Toyota jätkanud uuendusi, keskendudes hübriidtehnoloogiale, vesinikkütuseelementidega sõidukitele ja isegi tehisintellekti ja robootika valdkonnas. Sellised mudelid nagu RAV4, 1990ndate keskel kasutusele võetud kompaktne crossover-maastur, ja Tundra, täismõõtmeline pikap, on laiendanud Toyota haaret uutesse sõidukisegmentidesse.

Tänapäeval on Toyota autotööstuse ülemaailmne liider, kes on tuntud oma pühendumise poolest kvaliteedile, innovatsioonile ja jätkusuutlikkusele. Toyota mitmekesine mudelivalik, alates legendaarsest Corollast kuni teedrajava Priuseni, peegeldab pärandit, mis mõjutab jätkuvalt liikuvuse tulevikku.