Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Triumph Varuosad

Triumph Varuosad
Meilt leiad põhjaliku Triumph varuosade kataloogi. Alates ehtsatest OE originaalvaruosadest kuni usaldusväärsete järelturu OEM ja B kategooria varuosadeni. Pakume väga laia valikut, et hoida sinu Triumph sujuvalt töös. Soodsad hinnad ja kiired tarned üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Triumph’i varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Triumph’i mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Triumph’i peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Triumph’i osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Triumph’i ajalugu ja olulisemad mudelid

Triumph Motorcycles Ltd, ikooniline Briti mootorrataste kaubamärk, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1902. Inglismaal Coventrys asuva Siegfried Bettmanni poolt asutatud ettevõte alustas algselt jalgrataste tootmisega, enne kui ta mootorrataste maailma sisenes. Üleminek mootorsõidukitele tähistas Triumphi pikaajalise panuse algust mootorrattatööstuses, kus ettevõte kehtestas end kiiresti usaldusväärsete ja innovaatiliste jalgrataste tootjana.

Esimestel aastatel toodeti Triumph No. 1, brändi esimene mootorratas, mille mootoriks oli jalgratta raamile paigaldatud Belgia Minerva mootor. See mudel pani aluse Triumphi tipptasemel inseneriteadmistele ja kvaliteedile. Aastate möödudes muutusid Triumphi mootorrataste populaarseks nende jõudluse ja vastupidavuse tõttu ning kaubamärgist sai kiiruse ja seikluste sünonüüm.

1930. ja 1940 aastatel kindlustas Triumph oma pärandit mootorrataste võidusõidumaailmas veelgi. Sellised mudelid nagu Triumph Speed Twin, mis esitleti 1937 aastal, tegid oma paralleelselt kahe mootoriga mootorikonstruktsiooniga revolutsiooni mootorrataste tööstuses, seades uued standardid võimsuse ja tõhususe osas. Speed Twin'i edule järgnesid teised märkimisväärsed mudelid, nagu Tiger 100, mis oli suure jõudlusega mootorratas, mis meeldis nii kiirushuvilistele kui ka võidusõitjatele.

Teise maailmasõja järgne ajastu oli Triumphi jaoks kuldajastu. 1950’ndatel ja 1960’ndatel toodi turule mõned kaubamärgi ikoonilisemad mudelid, sealhulgas Triumph Bonneville. 1959 aastal turule toodud Bonneville sai oma nime USAs Utahis asuva Bonneville Salt Flats'i järgi, kus Triumph oli püstitanud mitmeid kiirusrekordeid. Bonneville'ist sai selle ajastu mootorratta-kultuuri sümbol, mis oli tuntud oma stiili, kiiruse ja jõudluse poolest. See on endiselt üks kuulsamaid mudeleid mootorratta ajaloos.

Triumphil oli 1970. ja 1980 aastatel rahalised raskused, mis viis kaubamärgi ebakindluse perioodi. Algne ettevõte läks 1983 aastal pankrotti. Nime ja tootmisõigused omandas siiski John Bloor, kes taaselustas kaubamärgi märkimisväärsete investeeringute ja kaasaegsete tootmistehnikate abil. Triumph Motorcycles'i uus ajastu algas 1980ndate lõpus ja 1990ndate alguses, kui ettevõte kolis Leicestershire'is asuvasse Hinckley'sse.

Bloori juhtimisel tõi Triumph turule uue mootorrataste valiku, mis ühendas brändi klassikalise stiili kaasaegse tehnoloogia ja tehnikaga. Triumph Tiger seeria, mis taaskäivitati 1990’ndatel, oli suunatud seiklusturismide segmendile, samas kui 2000ndate alguses uuesti kasutusele võetud uuendatud Triumph Bonneville'i mootorrataste puhul oli klassikalise eelkäija olemus kaasaegsete uuendustega.

Tänapäeval on Triumph Motorcycles jätkuvalt mootorrattatööstuse liider, kes on tuntud oma mitmekesise mootorrataste valiku poolest, mis hõlmab nii cruiserid, sportlikud mootorrattaid kui ka seiklusmootorrattaid. Brändi pühendumus innovatsioonile, kvaliteedile ja jõudlusele on endiselt vankumatu, kuna Triumph jätkab mootorrataste disaini ja tehnoloogia piiride avardamist. Triumph Motorcycles hoiab oma rikkaliku pärandi ja tulevikku suunatud lähenemisviisiga oma pärandit kahe ratta maailma pioneeri ja ikoonina.