Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Vw Varuosad

Vw Varuosad
Ulatuslik ja kvaliteetne Volkswagen varuosade kataloog. Saadaval OE, OEM ja B kategooria Volkswagen varuosad. Meilt leiad kõik vajaliku et hoida oma Volkswagen parimas korras, alates piduritest kuni filtriteni. Kiired tarned ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Constellation

Volkswagen varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Volkswagen mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Volkswagen peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Volkswagen osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Tõenäoliselt parim Volkswagen mudeliseeria läbi aegade on Golf GTI

GTI võlu on ideaalne kombinatsioon jõust ja funktsionaalsusest. Sellel on ka eksimatult sportlik välimus - punased aktsendid, agressiivne kere ja ikoonilised ruudulised istmed.

Aastate jooksul on GTI iga uue põlvkonnaga oma taset tõstnud. Rohkem võimsust, rohkem tehnikat, rohkem kõike. Kuid GTI ei ole kunagi kaotanud silmist seda, mis tegi originaali nii suureks - täiuslikku tasakaalu jõudluse ja igapäevase kasutatavuse vahel.

Ja olgem ausad, GTI on lihtsalt palju taskukohasem kui enamik teisi võimsamaid autosid. Sa saad tõsiselt võimeka väikese raketi, mis ei tühjenda su pangakontot täielikult.

Golf GTI absoluutne ikoon automaailmas ja on lihtne mõista, miks see on Volkswageni tippsaavutus. See on ideaalne segu kiirusest, stiilist ja nutikusest, mis on kõik pakitud ühte vastupandamatusse kuuma luukpära paketti. Pole ime, et see on aastakümneid pead pööranud ja nägusid naeratanud!

Golf GTI

Foto autor Pixabay's

Volkswagen ajalugu ja olulisemad mudelid

Volkswagen, üks maailma suurimaid autotootjaid, omab rikkalikku ja keerukat ajalugu, mis põimub 20. ja 21 sajandi sotsiaalmajandusliku ja poliitilise kangaga. Ettevõte, mille nimi tähendab saksa keeles "rahva auto", asutati 1937 aastal Saksa Töörinde poolt. Algidee oli luua taskukohane auto keskmisele sakslasele, mis viis ikoonilise Volkswagen Beetle'i arendamiseni. Ferdinand Porsche poolt kujundatud Beetle'i iseloomulik kuju, usaldusväärsus ja taskukohasus aitasid sellest saada Saksamaa järel-sõja majandusliku renessansi sümboli ja üheks läbi aegade enim müüdud autoks.

Pärast Teist maailmasõda võttis Briti armee tehase üle, päästes selle lammutamisest. Beetle, algselt tuntud kui Tüüp 1, pandi masstootmisse ja selle populaarsus kasvas ülemaailmselt 1950’ndatel ja 1960’ndatel aastatel. Volkswagen jätkas kasvamist ja 1970’ndatel tutvustas ta Golfi. Golf, kompaktne auto, oli revolutsiooniline oma disainilt ja sai üheks Volkswageni edukaimaks mudeliks, tuntud oma sooritusvõime, kütuseefektiivsuse ja esiveoskeemi poolest. Passat ja Polo, mis tutvustati umbes samal ajal, said samuti brändi jaoks olulisteks mudeliteks, leides edu erinevatel ülemaailmsetel turgudel.

1980’ndatel ja 1990’ndatel laiendas Volkswagen oma haaret, omandades teisi brände nagu Seat, Škoda, Bentley, Bugatti ja Lamborghini, mitmekesistades seeläbi oma portfelli. Ettevõte keskendus ka tehnoloogilistele uuendustele, tootes keskkonnasõbralikumaid sõidukeid, sealhulgas diiselmudeleid, mis on tuntud oma efektiivsuse poolest.

21 sajandil seisid Volkswagen silmitsi oluliste väljakutsetega, eriti 2015. aasta Dieselgate'i skandaaliga, kus avastati, et ettevõte oli kasutanud oma diiselautodes tarkvara, et petta heitgaaside testides. See skandaal avaldas olulist mõju ettevõtte mainele ja finantsidele, viies strateegia muutumiseni elektrisõidukite ja jätkusuutliku liikuvuse suunas. Mudelid nagu ID.3 ja ID.4 esindavad Volkswageni pühendumust elektrifitseerimisele ja keskkonnasõbraliku transpordi tulevikule.

Kogu oma ajaloo vältel on Volkswagen olnud tehnoloogilise innovatsiooni, majanduslike tõusude ja mõõnade ning kultuuriliste trendide muutumise sümbol. Selle võime kohaneda ja areneda, alates ikoonilise Beetle'i loomisest kuni praeguse keskendumiseni elektrisõidukitele, näitab ettevõtte vastupidavust ja püsivat mõju globaalses autotööstuses.