Millistel tingimustel saan kaupa tagastada?

Arve maksmine Teie poolt kinnitab, et soovite soovitud kaubad tellida ja olete nõus LADU24.ee kasutamis ja tagastamistingimustega.

Juhul kui Te ei ole kindlad toote sobivuses soovitud autole/mudelile, olete kohustatud kontrollima toote sobivust meie klienditeenindusest. Selleks kasutake toote lisainfos olevat "Soovin toote kohta lisainfot" vormi, saatke e-mail aadressil info@Ladu24.ee või helistage meie kliendiinfosse telefonil 650-6431.

Juhul kui toode mingil põhjusel ei sobi või soovite lihtsalt ostu tühistada siis võtame loomulikult kaubad tagasi (14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist) ning tagastame teile tellimuse maksumuse.

Tagastusvorm
Koos tagastatava kaubaga palume kaasa panna täidetud tagastusvormi, selle leiate siit: KAUBA TAGASTUSVORM

Tagastamistingimused
- Tootega peab olema kaasas täidetud kauba tagastusvorm.
- LADU24.ee tagastab 100% tellimuse maksumusest juhul kui saadate meile tagastamisavalduse 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.
- Tellitud Toode/tooted peab tellija tagasi saatma LADU24.ee’le 14 päeva jooksul pärast tagastamisavalduse soovi edastamist.
- LADU24.ee tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
- Tagastatava toote pakend peab olema terve ja puhas (peab olema säilinud toote kaubanduslik välimus).
- Tagastatav toode peab olema kasutamata.
- Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on LADU24.ee’l õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
- Tagastaja vastutab et tagastatav toode või tooted on TÄIELIKULT PAKENDADATUD PAKKEPABERISSE VÕI KILESSE. Pakendi peale EI TOHI KIRJUTADA, samuti ei tohi otse pakendile kleepida PAKKETEIPI VÕI LIIMI.

Toote tagastamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@Ladu24.ee, et kokku leppida tagastamise üksikasjades.