Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Alco Filtrid

ALCO toodab filtreid sõiduautodele, veoautodele ning paljudele teistele mootoritele. Tootevalik hõlmab üle 2500 erinevat tüüpi filtri, kusjuures iga aasta lisandub ligi 200 uut tüüpi juurde.

ALCO on tuntud ja usaldusväärne bränd rohkem kui 40 riigis üle Euroopa, Aafrika ja Lähis-Ida ning omab nelja suurt jaotusvõrku Suurbritannias , Saksamaal, Kreekas ja Küprosel, et tagada kiireim teenindus enda klientidele.

Õhufiltrid
Õhufiltri eesmärk on mootorisse jõudva õhu puhastamine tolmust. ALCO kasutab enda filtrite valmistamisel unikaalset punumise tehnikat, et saavutada filtri maksimaalne tööpindala,selle tulemuseks on filtri pikem eluiga ja suurem tolmukogumise mahtuvus.
Õhufiltrid

Õlifiltrid
Masinaosade liikumisel üksteise suhtes tekib hõõrdumine. Et vähendada seda hõõrdumist, mis põhjustab masina tõhususe alanemist ning samuti masina kasutusea lühenemist, tuleb luua liikuvate osade vahele õlikile.

On ilmselge, et vajame masinas määrdeõli, milles ei ole mustust ega muid kahjustavaid osakesi. Siinkohal tuleb mängu õlifilter.

ALCO poolt kasutatavad tehnoloogiad vastavad mootoritootjate nõuetele.

Õlifiltrid

Salongifiltrid
Tulenevalt oluliselt suurenenud mootorsõidukite liiklusest on paratamatu õhu saastetaseme tõusmine , sellega seoses on tekkinud väga palju saasteaineid mis sisenevad sõidukisse salongi ventilatsiooni kaudu. Saastatud õhk sisaldab suures koguses tolmu,õietolmu,tahma, mürgiseid gaase ning muid osakesi, mis võivad olla tervisele kahjulikud. Kõrgelt saastanud õhk võib tekitada peavalu,iiveldust ja allergiaid.

Et käsitleda tarbijate vajadust saastunud õhu vastu on ALCO välja töötanud kvaliteetsed mitmekihilisest sünteetilisest materjalist salongifiltrid, mis on võimelised kinni püüdma niiskuse ning ka väiksemad osakesed alla 0,1 microni.

ALCO soovitab vahetada salongifiltir vähemalt kord aastas või 15 000km järgi.

Salongifiltrid

http://www.alcofilters.com

Alco Filtrid