Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Meyle

Meyle on autotööstuse mainekas kaubamärk, mis on tuntud oma kvaliteetsete autovaruosade poolest, mis on mõeldud sõiduautodele, kaubikutele ja tarbesõidukitele. Meyle, mille juured on kindlalt Saksamaal, on saavutanud maailmas märkimisväärse positsiooni, pälvides tunnustust oma pühendumuse eest vastupidavusele, usaldusväärsusele ja uuenduslikele lahendustele sõidukite hoolduses ja remondis. Kaubamärgi ulatuslik tooteportfell on loodud erinevate sõidukimarkide ja -mudelite erinevate vajaduste rahuldamiseks, tagades optimaalse jõudluse ja ühilduvuse.

Meyle'i tootesarja üks iseloomulikke tunnuseid on HD (Heavy Duty) osad. Need osad on konstrueeritud nii, et need ületavad standardkomponentide jõudluse ja eluea, kehastades kaubamärgi pühendumust tipptasemele ja pikaajalisele väärtusele. HD-seeria on eriti populaarne nii autotööstuse spetsialistide kui ka entusiastide seas, sest see on eriti vastupidav ja vastupidavam ning kujutab endast arukat investeeringut sõiduki pikaealisusse.

Roolimehhanismide ja vedrustuse valdkonnas paistab Meyle silma oma laiaulatusliku kõrgekvaliteediliste komponentide valikuga. Need tooted on sõiduki ohutuse ja jõudluse säilitamiseks hädavajalikud, kuna need mõjutavad otseselt juhitavust ja sõidumugavust. Meyle'i pühendumine kvaliteedile ja täpsele tootmisele tagab, et need osad tagavad võrratu jõudluse, aidates kaasa sujuvamale ja turvalisemale sõidukogemusele.

Pidurikomponendid on veel üks valdkond, kus Meyle paistab silma. Kaubamärk pakub ulatuslikku valikut pidurikettaid, -plaate ja -trumleid, mis on valmistatud nii, et need vastavad või ületavad originaalvarustuse tootja (OEM) osade rangetele spetsifikatsioonidele. Selline keskendumine kvaliteedile tagab, et Meyle'i pidurikomponendid tagavad usaldusväärse jõudluse ja suurema ohutuse erinevates sõidutingimustes, mis teeb neist usaldusväärse valiku sõiduki hooldamisel.

Lisaks sellele laieneb Meyle'i innovatsioon ka jahutussüsteemi komponentidele ja mootoriosadele. Need tooted on projekteeritud tõhusust ja vastupidavust silmas pidades, eesmärgiga optimeerida sõiduki mootori ja jahutussüsteemide tööd ja pikaealisust. Olgu see siis täiustatud materjalide või uuendusliku disaini abil, Meyle'i mootori- ja jahutusdetailid on konstrueeritud nii, et sõidukid töötaksid sujuvalt ja tõhusalt.

Lisaks nendele märkimisväärsetele toodetele pakub Meyle ka laia valikut muid varuosi, sealhulgas filtreerimissüsteeme, elektrilisi komponente ning jõuülekande ja jõuülekande osi. Iga toode peegeldab Meyle'i üldist filosoofiat pakkuda kvaliteetseid ja vastupidavaid lahendusi, mis vastavad kaasaegsete sõidukite ja nende omanike vajadustele.

https://www.meyle.com

Meyle logo

Meyle rooliseadmete, piduri ja vedrustuse osad