Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Sachs

Sachs on autotööstuses tuntud kaubamärk, mis on tuntud kvaliteetsete autovaruosade tootmise poolest. Aastakümneid tegutsenud kaubamärk keskendub oma toodete arendamisel innovatsioonile ja usaldusväärsusele. Sachs on spetsialiseerunud paljudele autoosadele, kuid eriti kuulsad on nad oma oskusteabe poolest sidurisüsteemide, amortisaatorite ja vedrustusosade alal.

Nende sidurisüsteemid on kavandatud vastama kaasaegsetele sõidukitele esitatavatele kõrgetele jõudlusstandarditele, pakkudes vastupidavust ja sujuvat toimimist. Sachsi sidurid on nii igapäevaste autojuhtide kui ka entusiastide seas populaarsed oma töökindluse ja sõidukite paremate omaduste suurendamise tõttu.

Sachsi amortisaatorid on nende tootesarja teine nurgakivi. Need osad on sõiduki ohutuse ja mugavuse seisukohalt üliolulised, neelates ja summutades maanteešokke. Sachsi amortisaatorid on konstrueeritud nii, et need tagavad optimaalse jõudluse erinevates sõidutingimustes, tagades sujuva sõidu ja suurepärase juhitavuse.

Lisaks sellele toodab Sachs vedrustuskomponente, mis toetavad sõiduki kaalu ja aitavad säilitada rehvide kontakti teega. Nende vedrustuse osad on sõiduki juhitavuse ja pidurdamise tõhususe lahutamatu osa, mis aitab kaasa sõiduki üldisele ohutusele ja jõudlusele.

Sachs investeerib palju teadus- ja arendustegevusse, et tagada oma toodete kvaliteedi ja uuenduslikkuse standardite kehtestamine. Mitmed autotootjad kasutavad nende osi uute sõidukite tootmisel ning need on saadaval ka järelturul remondiks ja uuendustöödeks.

https://www.zf.com

Sachs logo

Sachs tooted ja siduriosad