Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

NGK

NGK on autotööstuses tuntud ja tunnustatud kaubamärk, mis on spetsialiseerunud süüteküünalde, süütepoolide ja muude süütamisega seotud komponentide tootmisele. Siin on ülevaade NGK autovaruosade kaubamärgist:

NGK (Nippondenso Co., Ltd.) asutati 1936. aastal Jaapanis. Ettevõte keskendus algselt süüteküünalde tootmisele ja on hiljem laiendanud oma tootevalikut mitmesuguste muude autokomponentide tootmisele.

NGK peamised tooted on järgmised:
Süüteküünlad: NGK on üks maailma juhtivaid bensiinimootoritele mõeldud süüteküünalde tootjaid, pakkudes laia tootevalikut erinevatele sõidukitüüpidele ja rakendustele.
Süütepoolid: NGK toodab kõrgekvaliteedilisi süütepoole, mida kasutatakse kaasaegsetes elektroonilistes süütesüsteemides.
Süüteküünlad: NGK toodab diiselmootoritele hõõgteküünlaid, mis aitavad kaasa külmkäivitamisele ja tõhusale põlemisele.
Hapnikuandurid: NGK toodab hapnikuandureid, millel on oluline roll kaasaegsete sõidukite heitgaaside jälgimisel ja kontrollimisel.
Väljalasketemperatuuri andurid: Neid andureid kasutatakse heitgaaside temperatuuri jälgimiseks ja reguleerimiseks erinevates mootorsõidukite rakendustes.

NGK on tuntud oma pühendumise poolest kvaliteedile ja innovatsioonile. Ettevõte investeerib palju teadus- ja arendustegevusse, et luua tooteid, mis vastavad tööstusstandarditele ja originaalvarustuse tootja (OEM) spetsifikatsioonidele või ületavad neid. NGK tooted on loodud usaldusväärse jõudluse, vastupidavuse ja mootori optimaalse töö tagamiseks.

NGK tooteid kasutavad laialdaselt suuremad autotootjad originaalvarustuse komponentidena. Lisaks sellele on NGK järelturu tooted saadaval erinevate turustuskanalite kaudu, sealhulgas autovaruosade jaemüüjate, remonditöökodade ja edasimüüjate kaudu kogu maailmas.

NGK järgib rangeid kvaliteedikontrolli meetmeid ja omab selliseid sertifikaate nagu ISO/TS 16949 ja IATF 16949. Ettevõte pakub oma toodetele garantiid, mis annab klientidele kindlustunde varuosade kvaliteedi suhtes.

NGK maine kvaliteedi, usaldusväärsuse ja jõudluse poolest on teinud sellest autotööstuses usaldusväärse kaubamärgi. Ettevõtte süüteküünlaid, süütepoole ja muid süütamisega seotud komponente kasutavad laialdaselt nii autotootjad kui ka järelturu kliendid, tagades mootori optimaalse jõudluse ja tõhususe.

https://www.ngk.com

NGK Logo

NGK varuosad