Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Swag

Swag on end tõestanud kui silmapaistev kaubamärk autode järelturul, pakkudes laia valikut varuosasid sõiduautodele. See kaubamärk on oluline osa bilsteini kontsernist koos teiste mainekate nimedega, nagu febi ja Blue Print. Swagi pühendumine kvaliteedile ja usaldusväärsusele on ilmne nende ulatuslikus tootevalikus, mis hõlmab erinevaid sõidukisüsteeme, sealhulgas rooli, vedrustust, pidurdust, mootori ajamit, määrimist, jahutust ja elektrilisi komponente. Nende kataloogis on üle 25 000 artikli, mis teenindavad rohkem kui 80 sõidukitootjat, tagades laiaulatusliku katvuse Euroopa sõidukite ja Aasia tippmudelite osas.

Üks Swagi silmapaistvaid omadusi on nende pühendumine kvaliteedi tagamisele. Enne iga varuosa lisamist nende tootevalikusse läbib see ranged testid Saksamaal Ennepetalis asuvas bilsteini kontserni täiustatud katselaboris. See testimine hõlmab nii destruktiivseid kui ka mitte-destruktiivseid meetodeid, et hinnata tootmise kvaliteeti. See protsess ei kehti mitte ainult ettevõttesiseselt toodetud toodete kohta, vaid ka Swagi hoolikalt valitud tootmispartnerite toodetud toodete kohta. Selline hoolikas lähenemine kvaliteedile tagab, et kõik Swagi osad vastavad tootmiskvaliteedi, vastupidavuse ja täpse sobivuse kõrgeimatele standarditele.

Swagi märkimisväärsete toodete hulka kuuluvad pidurisüsteemi osad, nagu piduriklotsid, pidurikettad ja rattapidurisilindrid; vedrustuse ja roolimehhanismi osad, nagu juhthoovad, stabilisaatorilenkid ja kuulliigendid; mootori ajastusosad, sealhulgas ajastusrihmad, ajamiketipaketid ja pingutusrattad; samuti muud olulised osad, nagu õhufiltrid, puksid ja aknatõstukid. Selline tootevaliku mitmekesisus rõhutab Swagi võimet pakkuda terviklikke remondilahendusi autode vajaduste laias spektris.

Lisaks oma varuosade füüsilisele kvaliteedile paneb Swag suurt rõhku ka tootmisprotsessile. Kasutades kaasaegseid CNC-juhitavaid masinaid, toodab bilstein group Engineering valitud artikleid febi, SWAG ja Blue Print kaubamärkidest, mis katavad suure hulga sõiduautode varuosasid. Selline tipptasemel tootmine koos enam kui 175-aastase kogemusega metallitöötlemises võimaldab Swagil pakkuda kõrge paigalduskindluse ja pikaealisusega tooteid.

Lisaks sellele näitab Swagi pühendumust oma klientidele ka see, et nad annavad kõikidele varuosadele 3-aastase tootjagarantii, mis näitab nende usaldust oma toodete kvaliteedi ja vastupidavuse suhtes. See garantii pakub lisaväärtust ja meelerahu kõigile sidusrühmadele, alates hulgimüüjatest ja töökodadest kuni sõidukiomanikeni.

Swagi ulatuslik tootevalik, ranged kvaliteedikontrollimeetmed ja pühendumine klientide rahulolule on teinud kaubamärgist usaldusväärse valiku autovaruosade turul. Nende oskusteave OE-kvaliteediga sobivate komponentide tarnimisel tagab, et sõidukid säilitavad oma jõudluse ja töökindluse pikema aja jooksul.

https://www.swag.de

Swag logo

Swag varuosad

Swag varuosad