Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Walker

Walker on autotööstuse järelturu tuntud kaubamärk, mis on spetsialiseerunud mitmesuguste sõidukimarkide ja -mudelite varuosade ja komponentide tootmisele ja turustamisele. Siin on ülevaade Walkeri autovaruosade kaubamärgist:

Walker asutati 1946. aastal Californias, keskendudes esialgu väljalaskesüsteemide ja summutite tootmisele. Aastate jooksul on ettevõte laiendanud oma tootevalikut katalüsaatorite, heitgaasikontrolli komponentide ja muude heitgaasiga seotud osadega.

Walkeri tooteportfell hõlmab laia valikut autovaruosi, sh:
Väljalaskesüsteemid (summutid, katalüsaatorid, torud, riputid).
heitkoguste kontrolli komponendid (hapnikuandurid, EGR-klapid, õhupumbad)
pidurikomponendid (piduriklotsid, rootorid, pidurisadulad)
Šassii ja vedrustuse osad (juhttuged, puksid, kuulliigendid)
Mootori osad (tihendid, tihendid, filtrid)

Walker on tuntud oma pühendumise poolest kvaliteedile ja innovatsioonile. Ettevõte investeerib palju teadus- ja arendustegevusse, et tagada oma toodete vastavus tööstusstandarditele ja originaalvarustuse (OE) spetsifikatsioonidele või nende ületamine. Walkeri tooted on loodud nii, et need pakuksid usaldusväärset jõudlust, vastupidavust ja optimaalset sobivust.

Walkeri tooted on laialdaselt kättesaadavad erinevate turustuskanalite, sealhulgas autovaruosade jaemüüjate, remonditöökodade ja edasimüüjate kaudu. Kaubamärk on tugevalt esindatud Põhja-Ameerika turul ja on ka ülemaailmselt esindatud, eksportides oma tooteid mitmesse riiki üle maailma.

Walker järgib rangeid kvaliteedikontrolli meetmeid ja omab selliseid sertifikaate nagu ISO/TS 16949 ja IATF 16949. Ettevõte pakub oma toodetele garantiid, mis annab klientidele meelerahu ja kindlustunde oma varuosade kvaliteedi suhtes.

Walkeri autovaruosad on tuntud oma töökindluse, vastupidavuse ja kuluefektiivsuse poolest, mistõttu on need populaarsed nii autospetsialistide kui ka koduste entusiastide seas. Kaubamärk jätkab uuendusi ja laiendab oma tootevalikut, et vastata autotööstuse arenevatele vajadustele.

https://www.walkerexhaust.com

Walker logo

Walker varuosad