Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Vemo

Vemo on tuntud Saksa autovaruosade tootja, mis on tegutsenud alates 1924. aastast, olles saavutanud tugeva maine kvaliteetsete komponentide ja innovaatiliste lahenduste tootjana. Tänu peaaegu sajanditepikkusele kogemusele tööstuses on Vemo saanud usaldusväärseks nimeks nii autospetsialistide kui ka entusiastide seas.

Ettevõte pakub laia valikut varuosasid, mis on mõeldud erinevatele sõidukisüsteemidele, sealhulgas piduri-, juhtimis-, vedrustuse- ja mootorikomponentidele. Üheks Vemo silmapaistvaks tootesarjaks on nende ulatuslik valik pidurikettaid ja piduriklotse, mis on konstrueeritud nii, et need tagavad suurepärase pidurdusvõime, suurema vastupidavuse ja optimaalse soojuse hajutamise.

Lisaks erakordsetele pidurikomponentidele on Vemo pälvinud tunnustust ka oma kogemuste poolest väga täpsete ja usaldusväärsete andurite ja juhtseadmete tootmisel. Nende andurite, sealhulgas väntvõlliandurite, nokkvõlliandurite ja ABS-andurite valik on hoolikalt projekteeritud ja valmistatud, et tagada täpne andmeedastus ja sujuv integreeritus erinevate sõidukisüsteemidega.

Vemo pühendumine kvaliteedile on sügavalt juurdunud nende tegevuses, mida tõendavad nende moodsad tootmisrajatised ja ranged testimisprotseduurid. Ettevõte investeerib palju teadus- ja arendustegevusse, uurides pidevalt uusi materjale, tehnoloogiaid ja tootmisprotsesse, et tagada, et nende tooted mitte ainult ei vasta tööstusstandarditele, vaid ületavad neid.

Vemo on keskendunud innovatsioonile ja klientide rahulolule ning on saavutanud liidripositsiooni autovaruosade valdkonnas, pakkudes pidevalt usaldusväärseid ja kõrgtehnoloogilisi lahendusi autotööstuse spetsialistidele, remonditöökodadele ja sõidukiomanikele kogu maailmas.

https://vemo.de

Vemo logo

Vemo varuosad