Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Metzger

Metzger on kaubamärk, mis on tuntud oma laiaulatusliku ja kvaliteetsete autovaruosade valiku poolest, mis rahuldab erinevaid sõidukite vajadusi. See Saksamaalt pärit kaubamärk on end tõestanud usaldusväärse pakkujana autode järelturul. Metzger pakub laia valikut varuosasid, sealhulgas, kuid mitte ainult, mootorikomponente, elektri- ja elektroonikakomponente, šassii- ja pidurisüsteemi osi ning soojusjuhtimise komponente. Eelkõige hõlmab nende tootevalik kriitilisi autosüsteeme, mis tagavad sõidukite töövõime ja ohutuse. Näiteks nende pidurisüsteemi osad, nagu piduriklotsid ja -rotorid, on oma vastupidavuse ja jõudluse poolest kõrgelt hinnatud, mistõttu on need nii professionaalide kui ka entusiastide eelistatud valik.

Teine valdkond, kus Metzger paistab silma, on elektri- ja elektroonikakomponentide segment, pakkudes selliseid esemeid nagu andurid, lülitid ja regulaatorid, mis on kaasaegse sõiduki funktsionaalsuse ja tõhususe seisukohalt üliolulised. Need komponendid on konstrueeritud nii, et need vastavad või ületavad algseadmete valmistaja spetsifikatsioonidele, tagades ühilduvuse ja töökindluse.

Metzger on uhke ka oma soojusjuhtimiskomponentide, sealhulgas termostaatide ja jahutussüsteemi osade üle, mis on olulised mootori optimaalse temperatuuri ja jõudluse säilitamiseks. Metzgeri pühendumine kvaliteedile ja ulatuslik tootevalik teevad sellest kaubamärgi, mis sobib neile, kes soovivad säilitada või parandada oma sõiduki jõudlust usaldusväärsete varuosade abil.

https://www.metzger.de

Metzger logo

Metzger mootorikomponendid, elektri- ja elektroonikaosad, šassii ja pidurisüsteemi osad