Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Calorstat by Vernet

Calorstat by Vernet on autotööstuses tuntud kaubamärk, mis on spetsialiseerunud sõidukite termostaatide ja soojusjuhtimissüsteemide komponentide tootmisele. Calorstat by Vernet on tänu uuenduslikkusele ja kvaliteedile kujunenud usaldusväärseks varuosade tarnijaks paljudele sõidukimarkidele ja -mudelitele. Kaubamärk on eriti tuntud oma termostaatide poolest, mis on olulised sõiduki mootori temperatuuri reguleerimiseks, et tagada optimaalne jõudlus ja tõhusus. Need termostaadid on kavandatud avanema ja sulguma täpsetel temperatuuridel, et hoida mootori temperatuur stabiilsel tasemel, mis aitab kaasa sõiduki üldisele töökindlusele ja vastupidavusele.

Lisaks termostaatidele pakub Calorstat by Vernet ka mitmesuguseid muid soojusjuhtimise tooteid. Nende hulka kuuluvad termolülitid ja -andurid, mis mängivad mootori temperatuuri jälgimisel ja haldamisel olulist rolli. Lülitid on mõeldud selleks, et aktiveerida jahutusventilaatorid või anda mootori juhtimisseadmele märku, kui temperatuur ületab või langeb alla teatud künnise, tagades, et mootor töötab ohutute temperatuuride piires. Andurid seevastu edastavad sõiduki pardaarvutile täpseid temperatuurinäidud, mis võimaldavad jahutussüsteemi täpset kontrollimist.

Calorstat by Vernet'i teine märkimisväärne tootesari on nende jahutusvedeliku temperatuuriandurite ja õlitemperatuuriandurite valik. Need andurid on olulised, et anda reaalajas andmeid vastavalt mootori jahutusvedeliku ja õli temperatuuri kohta. Seda teavet kasutatakse mootori ja selle komponentide, näiteks kütuse sissepritsesüsteemi töö reguleerimiseks, et parandada jõudlust ja kütusesäästlikkust.

Ettevõtte pühendumine kvaliteedile ja innovatsioonile on ilmne tema ulatuslikus tootevalikus, mis on mõeldud vastama kaasaegsete sõidukite rangetele nõudmistele. Keskendudes soojusjuhtimise lahendustele, mängib Calorstat by Vernet olulist rolli sõiduki jõudluse suurendamisel, heitkoguste vähendamisel ja mootori eluea pikendamisel.

https://www.vernet.fr

Calorstat logo

Calorstat by Vernet tooted