Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

TRW

TRW on ülemaailmses autotööstuses tunnustatud kui juhtiv autovaruosade tarnija, kelle ajalugu rõhutab tema pühendumust ohutusele, usaldusväärsusele ja innovatsioonile. Kaubamärgi maine põhineb kvaliteetsete toodete pakkumisel, mis vastavad nii sõidukitootjate kui ka autoremondispetsialistide rangetele nõudmistele. TRW tootevalik hõlmab mitmeid olulisi valdkondi autovaruosade sektoris, mis teeb sellest tervikliku varuosade allika.

TRW kõige tähelepanuväärsemad pakkumised on pidurisüsteemid. Need süsteemid on konstrueeritud täppistehnika abil, et tagada optimaalne jõudlus ja ohutus. TRW piduriklotsid, pidurikettad ja pidurisadulad on tuntud oma vastupidavuse ja tõhususe poolest, aidates vähendada pidurdusteekonda ja parandada sõiduki kontrolli. Selline rõhuasetus pidurdustõhususele on juhi ohutuse seisukohast ülioluline ja annab tunnistust TRW pühendumusest usaldusväärsete autoosade tootmisele.

Lisaks pidurikomponentidele on TRW tuntud ka oma rooliseadme ja vedrustuse osade poolest. Need tooted on sõiduki juhitavuse ja mugavuse lahutamatu osa, mõjutades kõike alates manööverdamisvõimest kuni sõidu sujuvuseni. TRW tarnib laia valikut rooliseadme ja vedrustuse osi, sealhulgas veorõngaid, kuulliigendeid ja kontrollhoovad. Need komponendid on konstrueeritud vastavalt täpsetele spetsifikatsioonidele, et tagada nende sobivus ja toimimine, pakkudes juhtidele sujuvat sõidukogemust.

Teine oluline aspekt TRW tootevalikus on ohutussüsteemid, mille hulka kuuluvad turvapadjad ja turvavööd. Need tooted on autode ohutustehnoloogia esirinnas, mis on kavandatud pakkuma maksimaalset kaitset kokkupõrke korral. TRW turvapadjad on välja töötatud nii, et need avanevad nii, et need tagavad sõitjate maksimaalse ohutuse, samas kui nende turvavööd on loodud nii, et need pakuvad turvalist ja mugavat kinnitust. Nende ohutussüsteemide väljatöötamine peegeldab TRW jätkuvat pühendumist vigastuste ja surmajuhtumite vähendamisele maanteedel.

TRW laiendab oma teadmisi ka elektroonikasüsteemidele autotööstuses, sealhulgas juhiabitehnoloogiatele, mis aitavad kaasa ohutumale liikluskeskkonnale. Need täiustatud süsteemid, nagu automaatne hädapidurdus ja sõidurajal hoidmise abi, kasutavad TRW uuendusi autoohutuse ja elektroonika valdkonnas.

Kaubamärgi pühendumus kvaliteedile, ohutusele ja innovatsioonile ei ole ilmne mitte ainult selle toodetes, vaid ka selle lähenemisviisis autotööstuse teenindamisele. TRW investeerib pidevalt teadus- ja arendustegevusse, et arendada autotehnoloogiat, tagades, et tema tooted kehtestavad tööstusharu standardid jõudluse ja töökindluse osas.

Nii autotööstuse spetsialistide kui ka sõidukiomanike jaoks on TRW usaldusväärne allikas kvaliteetsete autoosade jaoks. Alates pidurisüsteemidest kuni rooliseadmete ja vedrustuse komponentide ning täiustatud ohutussüsteemideni - TRW ulatuslik tootevalik vastab kaasaegsete sõidukite kriitilistele vajadustele.

https://www.trwaftermarket.com

TRW Logo

TRW piduriosad