Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

JP Group

JP Group on juhtiv Euroopa autotööstuse varuosade tarnija, kes on saavutanud hea maine kvaliteetsete toodete ja lahenduste pakkumisel autotööstuse mitmesuguste vajaduste rahuldamiseks. Tänu laiaulatuslikule tooteportfellile, mis hõlmab erinevaid sõidukite süsteeme ja komponente, on JP Groupist saanud usaldusväärne partner autotööstuse spetsialistidele, remonditöökodadele ja sõidukiomanikele kogu kontinendil.

Üks JP Groupi peamisi tugevaid külgi on ulatuslik pidurikomponentide valik, sealhulgas pidurikettad, piduriklotsid ja pidurisadulad. Need tooted on hoolikalt kavandatud ja konstrueeritud nii, et need vastavad originaalvarustuse tootja (OEM) rangetele spetsifikatsioonidele või ületavad neid, tagades optimaalse pidurdustõhususe, suurema ohutuse ja usaldusväärse pidurdusvõime. JP Groupi pühendumine innovatsioonile ja pidevale täiustamisele on tõstnud nad pidurisüsteemide segmendi liidriks.

Lisaks oma erakordsetele pidurikomponentidele on JP Groupi eriliselt tuntud ka tõhusate filtreerimissüsteemide, sealhulgas õhufiltrite, õlifiltrite ja kütusefiltrite tootmises. Need filtrid mängivad olulist rolli mootori ja sõiduki kriitiliste komponentide kaitsmisel saasteainete eest, pikendades seeläbi nende kasutusiga ja tagades optimaalse jõudluse. JP Groupi filtrid on tuntud oma suurepärase filtreerimisvõime ja vastupidavuse poolest.

Ettevõtte tootevalikusse kuulub ka lai valik vedrustuskomponente, rooliseadmete komponente ja mitmesuguseid kummist metallosasid, mis pakuvad autotööstuse spetsialistidele ja sõidukiomanikele usaldusväärseid ja kvaliteetseid asendusvõimalusi. JP Groupi pühendumine kvaliteedile ilmneb nende rangetes tootmisprotsessides ja rangetes testimismenetlustes, mis tagavad, et iga toode vastab tööstusharu kõrgeimatele standarditele.

Pöörates suurt tähelepanu klientide rahulolule ja püüdes pidevalt laiendada oma tootevalikut, on JP Group kindlustanud oma positsiooni Euroopa juhtiva autovaruosade tarnijana, rahuldades tööstuse arenevaid vajadusi ja pakkudes oma klientidele erakordset väärtust.

https://www.jpgroup.dk

JP Group logo

JP Group varuosad