TomTom - GPS Navigaatorid 16.01.2009

Tere tulemast TomTom maailma

 

TomTom on globaalne liider personaalse navigeerimise lahendusi pakkuvate ettevõtete seas. Me aitame inimestel kogu maailmas leida õiget teed. Ja kuna me teeme kõike kirega, siis keskendume 100%-liselt ka sellele, et leida uusi ja nutikamaid marsruute sinu sihtkohani.

 

Meid innustavad uuendused

TomTom tooted on loodud rõhuasetusega innovatsioonile, kvaliteedile, kasutusmugavusele, turvalisusel ja kasulikkusele. Meie viimased innovaatilised läbimurded on seotud TomTom Map Share Ja IQ Routes tehnoloogiatega.

 

Püsi TomTomiga ajakohane ka tulevikus

Kuidas ma tean, et täna ostetud toode ei ole home juba aegunud? TomTomis tunneme me uhkust  Sekkiste toodete ja teenuste väljaarendamise üle, mis püsivad ajatuna. TomTom HOME´iga on lihtne oma kaarte värskendada ja tarkvara jaoks viimased uuendused alla laadida. Seetõttu on TomTom navigeerimisseadme ostmine pikaajaline investeering kvaliteeti ja innovatsiooni.

 

Liitu maailma suurima satelliitnavigeerimise kogukonnaga

15 miljoni kasutajaga on TomTomi satelliitnavigeerimise kogukond maailmas suurim. Selle kogukonnaga liitudes saad ka sina iga päev TomTom Map Share tehnoloogiaga kaardiparandusi vastu võtta.

 

Alati kõige lihtsamini kasutatav

Igaühe vajadustele leidub sobiv TomTom seade. TomTom seadmed on nii lihtsalt kasutatavad, et ei pea isegi kasutusjuhendit lugema. Sinu seade töötab kohe pärast lahtipakkimist. Pärast mõnda ekraani puudutust oled sa valmis. TomTom disaini filosoofia väärtustab lihtsust ja meie seadmed sisaldavad nutikaid funktsioone, mis teevad sõitmise kergemaks.

 

Alati parimad kaardid

TomTom kaartidel on selged eelised.
Uusimad kaardid on eelinstalleeritud. TomTomi seadmetel on eelinstallitud uusimad ja täpseimad kaardid. Kasutame ainult parimat saadaolevat kaardiinfot maailma tipptootjatelt. Lisaks sellele, et meie suurim tootja Tele Atlas kogub andmeid valitsuselt ja teistelt asutustelt, ta ka täiustab ja värskendab pidevalt kaarte. Mis tähendab, et me saame pakkuda aastas kaartide nelja uut väljaannet.
Uusima kaardi garantii. Kui esimese 30 kasutuspäeva jooksul väljastatakse uuem kaart, siis saad TomTom HOME´i kaudu laadida alla tasuta versiooni.
TomTom Map Share. Kordumatu ToomTom Map Share tehnoloogia võimaldab sul kiiresti oma kaarte parandada ja saada kasu teiste poolt tehtud kaardiparandustest. Iga kord, kui lood ühenduse TomTom HOME´iga, kuvatakse ekraani alaosas viip. Punane täpp tähendab, et saadaval on kaardivärskendusi, roheline täpp tähendab, et sinu kaart on ajakohane.

TomTomi kaardivärskendusteenus Map Update. Nutikas ja taskukohane kaarditeenus. Tänu TomTomi kaardivärskendusteenusele võid sa olla kindel, et sõidad alati uusima kaardi jäärgi, mis sisaldab kõiki avaldatud teedevõrgu muudatusi juhtivatelt digitaalsete kaartide tootjatelt. TomTom Go kasutajate jaoks sisaldab iga uus kaart ka IQ Routes tehnoloogiat, mis tagab ajati navigeerimise kõige nutikamat teed pidi.


Alati kõige nutikamad marsruudid.

TomTom IQ Routes. Kasuta kõige kiiremat ja efektiisemat marsruuti, toetudes TomTomi kordumatule IQ Routes tehnoloogiale. Keskmine kiirus, millega me maanteedel sõidame, on lubatust kiirusest sageli väiksem. See on tingitud erinevatest faktoritest, millega me tegelikult reisi ajal kokku puutume sealhulgas valgusfoorid, ülekäigurajad ja suure kormusega ristmikud. Kasutades ajaloolisi andmeid miljonitelt TomTomi kasutajatelt, saab IQ Routes arvutada sinu optimaalseima marsruudi. Võttes arvesse nädalapäeva ja tegeliku sõidukiiruse maanteel, leiab IQ Routes sinu jaoks kõige nutikama marsruudi praegusel hetkel säästes sinu aega, raha ja kütust.

 

Alati turvaline. Hiljutised sõltumatud uuringud on tõestanud, et TomTom navigeerimisseadme kasutamisel oled sa erksam, vähem pinges ning satud harvem õnnetustesse. Järjekordne hea põhjus TomTomi valimiseks.

Loe veel: Brändide tutvustused

Febest Varuosad 17.11.2015
Ashika 06.11.2013
Alco Filtrid 14.02.2011
Energizer - Akud 19.10.2010
ADDINOL õlid 17.04.2009
SKF - Laagrid 19.11.2008
Champion 08.09.2008
Fram - filtrid 29.07.2008
Knecht - filtrid 28.07.2008
Sachs 28.07.2008
LUK - siduriosad 28.07.2008
Delphi 28.07.2008
Gates - rihmad 28.07.2008
INA - laagrid 28.07.2008