Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Budweg Caliper

Budweg Caliper on tuntud autovaruosade tootja, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsete pidurisadulate ja nendega seotud komponentide tootmisele. Keskendudes suurel määral innovatsioonile ja paremale inseneriteadusele, on ettevõte saavutanud juhtpositsiooni selles valdkonnas, rahuldades autotööstuse spetsialistide, remonditöökodade ja sõidukite harrastajate vajadusi kogu maailmas.

Üks Budweg Caliper'i silmapaistvaid pakkumisi on nende ulatuslik taastöödeldud pidurisadulate valik. Need pidurisadulad läbivad põhjaliku demonteerimise, puhastamise, kontrollimise ja kokkupaneku protsessi, mis tagab, et need vastavad originaalvarustuse tootja spetsifikatsioonidele või ületavad neid. Taastootmisprotsess ei paku mitte ainult kulutõhusat lahendust, vaid aitab ka kaasa keskkonnasäästlikkusele, vähendades jäätmeid ja edendades komponentide korduvkasutamist.

Lisaks taastöödeldud pidurisadulate tootesarjale toodab Budweg Caliper ka uusi, suure jõudlusega pidurisadulaid erinevatele sõidukimarkidele ja -mudelitele. Need uued pidurisadulad on täpselt konstrueeritud ja valmistatud täiustatud tehnikat ja kõrgekvaliteedilisi materjale kasutades, mis tagavad usaldusväärse pidurdusvõime, suurema vastupidavuse ja optimaalse soojuse hajutamise.

Budweg Caliper'i pühendumine kvaliteedile on sügavalt juurdunud nende tegevuses, mis ilmneb nende moodsatest tootmisrajatistest ja rangetest kvaliteedikontrollimeetmetest. Ettevõte investeerib palju pidevatesse teadusuuringutesse ja arendustegevusse, uurides pidevalt uusi materjale, konstruktsioone ja tootmisprotsesse, et jääda pidurisadulate tehnoloogia esirinda.

Pannes suurt rõhku klientide rahulolule ja pühendumisele erakordsete toodete tarnimisele, on Budweg Caliper saavutanud suurepärase maine autovaruosade tööstuses, kindlustades oma positsiooni usaldusväärse partnerina nii autotööstuse spetsialistide kui ka entusiastide jaoks.

https://budweg.com

Budweg Caliper logo

Budweg piduriosad