Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Löbro

Löbro on kaubamärk, mis on tuntud oma kõrgekvaliteediliste autovaruosade poolest, spetsialiseerunud ajamivõllide ja CV-liigendite tootmisele. Nad on osa GKN Groupist, mis on ülemaailmne masinatööstusettevõte, mis keskendub süsteemide ja komponentide pakkumisele autotööstusele. Löbro maine põhineb nende pühendumusel usaldusväärsusele, vastupidavusele ja jõudlusele, mis muudab nende tooted väga nõutuks autode remondi- ja hooldussektoris.

Üks Löbro märkimisväärseid tooteid on nende CV (Constant Velocity) liigendite valik, mis on olulised jõu ülekandmiseks sõiduki jõuülekandest ja diferentsiaalist ratastele, võimaldades sõidukil liikuda edasi, kui telg liigub. Teine oluline tootesari on Löbro ajamivõllid, mis on loodud pöördemomendi ja pöörete sujuvaks ülekandmiseks suure tõhususe ja minimaalse müraga. Need komponendid on sõidukite jõudluse ja ohutuse seisukohalt üliolulised, mistõttu Löbro on nii professionaalide kui ka entusiastide seas usaldusväärne valik varuosade osas.

Nende tootevalik ei piirdu sellega. Löbro pakub ka mitmesuguseid saapaid ja tarvikuid, mis on olulised veovõllide ja CV-liigendite hooldamiseks ja pikaealiseks kasutamiseks. Need tarvikud on loodud kaitsma neid kriitilisi komponente prahi, niiskuse ja kulumise eest, tagades, et sõidukid jäävad usaldusväärseks ja töötavad parimal võimalikul viisil.

Löbro on uhke innovatsiooni ja kvaliteedi üle, järgides rangeid tootmisstandardeid, et tagada kõigi oma toodete vastavus kaasaegsete sõidukite nõuetele. Selline pühendumine kvaliteedile on kindlustanud Löbro positsiooni turul kui autovaruosade allika.

https://www.gknautomotive.com

Löbro logo

Löbro varuosad