Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Brembo

Brembo on automaailma tipptegija, kes on eriti tuntud oma edusammude poolest pidurisüsteemide tehnoloogiate valdkonnas. See 1961. aastal Itaalias Paladina linnas asutatud Itaalia ettevõte on kasvanud ülemaailmseks liidriks, kes varustab nii kõrgetasemelise võidusõidu- kui ka tarbijasõidukite turgu kõrgekvaliteediliste pidurikomponentide ja -süsteemidega. Brembo pühendumine innovatsioonile, ohutusele ja jõudlusele on toonud kaasa mitte ainult partnerlussuhted mainekate autotootjatega, vaid ka eelistatud staatuse autohuviliste ja professionaalide seas kogu maailmas.

Brembo tootesarja keskmes on tema kõrgtehnoloogilised pidurisadulad, mis on tunnistuseks kaubamärgi inseneripädevusest. Need pidurisadulad on kergemad, tugevamad ja tõhusamad kui tavalised tooted, pakkudes võrratut pidurdusvõimsust koos väiksema inertsuse ja parema soojusjuhtimisega. Brembo pidurisadulad, mis on loodud nii esteetilisuse kui ka jõudluse tagamiseks, on sageli nähtavad läbi sportautode rataste, lisades neile elegantsust ja eksklusiivsust.

Brembo süsinikkeraamilised pidurikettad esindavad veel ühte autode pidurdustehnoloogia tippu. Need kettad on projekteeritud äärmiselt vastupidavaks ja tõhusaks, nad on võimelised taluma kõrgeid temperatuure ja tagama pidurdusvõimsuse ka rasketes tingimustes. Karboonkeraamilised kettad on ideaalsed nii tänava- kui ka rattakasutuses ning iseloomustavad Brembo pühendumist täiustatud materjalidele ja innovatsioonile, pakkudes sõidukijuhtidele suuremat ohutust ja jõudlust.

Brembo piduriklotsid on koostatud nii, et need täiendavad selle pidurisadulate ja -ketaste kõrget tõhusust. Need klotsid tagavad optimaalse hõõrdumise, mis tagab kohese pidurdusvõime, minimaalse pidurite tuhmumise ja vähese kulumise, aidates kaasa pidurisüsteemi üldisele töökindlusele ja ohutusele. Brembo tähelepanu detailidele laieneb ka materjalide valikule ja tootmisprotsessidele, tagades, et iga komponent vastab kõrgeimatele kvaliteedi- ja jõudlusstandarditele.

Lisaks oma tuntud pidurikomponentidele on Brembo laiendanud oma tooteportfelli ka vedrustusosade ja pidurivedeliku osas, et rahuldada kaasaegsete sõidukite kõikehõlmavaid vajadusi. Need tooted vastavad Brembo rangetele kvaliteedi- ja jõudlusstandarditele, mis tagavad sõiduki dünaamika ja ohutuse paranemise.

Brembo pühendumine uurimis- ja arendustegevusele ilmneb pideva innovatsiooni kaudu piduritehnoloogiate valdkonnas. Ettevõte investeerib palju uutesse materjalidesse, tootmistehnikatesse ja projekteerimismeetoditesse, jäädes sellega tööstusharu suundumustest ja regulatiivsetest nõuetest ettepoole. Selline tulevikku suunatud lähenemine on andnud Brembole võtmerolli elektri- ja hübriidsõidukite pidurisüsteemide arendamisel, mis tugevdab veelgi Brembo rolli liikuvuse tulevikus.

Brändi ülemaailmset kohalolekut toetab tootmisüksuste, uurimiskeskuste ja turustuskanalite võrgustik, mis tagab Brembo toodete kättesaadavuse ja toetuse kogu maailmas. Tänu oma pühendumisele tipptasemele on Brembo arendanud pikaajalisi suhteid mõne maailma kõige mainekama automargiga, samuti on tal lojaalne kuulajaskond autoentusiastide seas, kes nõuavad parimat jõudlust ja ohutust.

Brembo esindab nii entusiastide, professionaalide kui ka tootjate jaoks pidurdustõhususe tippu, ühendades endas tipptasemel tehnoloogia, hoolika inseneri töö ja esteetilise disaini. Brembo pühendumine kvaliteedile ja innovatsioonile on muutnud Brembo autotööstuse etaloniks, mis tõstab pidevalt sõidukite dünaamika ja ohutuse võimaluste piire.

https://www.brembo.com

Brembo logo

Brembo piduriosad