Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Littelfuse

Littelfuse on ülemaailmselt tunnustatud vooluahela kaitse, elektrijuhtimise ja anduritehnoloogiate tootja, kes on tugevalt esindatud autotööstuses. Littelfuse'ist on saanud autotootjate ja autotööstuse tarnijate usaldusväärne partner kogu maailmas, kes on pühendunud innovatsioonile ja kvaliteedile.

Autotööstuses pakub Littelfuse ulatuslikku tootevalikut, mis on loodud sõidukite ohutuse, töökindluse ja jõudluse suurendamiseks. Üks nende märkimisväärsetest pakkumistest on lai valik kaitsmeid, kaitsmehoidjaid ja kaitsmekarbid, mis on kavandatud kaitsma vooluahelaid ülevoolu ja ülekoormuse eest. Need kriitilised komponendid mängivad olulist rolli tundlike elektroonikasüsteemide kaitsmisel, võimalike kahjustuste vältimisel ja tuleohu ohu vähendamisel.

Lisaks vooluahela kaitselahendustele on Littelfuse tõestanud end kui juhtiv autotööstuses kasutatavate täiustatud anduritehnoloogiate pakkuja. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad asendiandurid, kiirusandurid ja rõhuandurid, mida kasutatakse erinevates sõidukisüsteemides, näiteks mootori juhtimises, ohutussüsteemides ja mugavusjuhtimisseadmetes. Need andurid pakuvad täpseid ja usaldusväärseid andmeid, mis võimaldavad optimaalset sõiduki jõudlust, täiustatud turvaelemente ja paremat juhikogemust.

Littelfuse'i autotööstuse tootevalik hõlmab ka toitejaotusmooduleid, releesid ja solenoide, mis on olulised komponendid sõidukite elektrienergia juhtimiseks ja kontrollimiseks. Need tooted tagavad tõhusa ja usaldusväärse energiajaotuse, aidates kaasa erinevate elektrisüsteemide üldisele jõudlusele ja funktsionaalsusele.

Littelfuse keskendub teadus- ja arendustegevusele, et pidevalt ületada uuenduslikkuse piire, arendades tipptasemel lahendusi, mis vastavad autotööstuse arenevatele vajadustele. Ettevõtte pühendumine kvaliteedile kajastub rangetes tootmisprotsessides, rangetes katsemenetlustes ning tööstusstandardite ja -eeskirjade järgimises.

Littelfuse on oma kvaliteetsete toodete ja lahenduste laia valikut pakkudes kindlustanud oma positsiooni autotootjate ja autotööstuse tarnijate usaldusväärse partnerina, mis võimaldab neil pakkuda tarbijatele kogu maailmas ohutumaid, usaldusväärsemaid ja tõhusamaid sõidukeid.

https://www.littelfuse.com

Littelfuse logo

Littelfuse varuosad