Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Monroe

Monroe on silmapaistev kaubamärk autovaruosade tööstuses, mis on tuntud oma oskusteabe poolest kvaliteetsete sõidujuhtimiskomponentide ja pidurisüsteemide tarnimisel. Rikkaliku ajalooga, mis ulatub tagasi 1916. aastasse, on Monroe kindlustanud oma positsiooni usaldusväärse nimena järelturu tööstuses, rahuldades autotööstuse spetsialistide, remonditöökodade ja sõidukiomanike erinevaid vajadusi kogu maailmas.

Üks Monroe'i peamisi tugevaid külgi on tema laiaulatuslik amortisaatorite ja amortisaatorite valik, mis on hoolikalt kavandatud ja konstrueeritud, et tagada suurepärane sõidu kvaliteet, juhitavus ja stabiilsus erinevate sõidukimarkide ja -mudelite puhul. Need sõidujuhtimise komponendid on valmistatud nii, et nad peavad vastu mitmesugustes sõidutingimustes, tagades ühtlase ja mugava sõidu, säilitades samal ajal optimaalse kontrolli ja reageerimisvõime.

Lisaks oma erakordsetele sõidujuhtimissüsteemidele on Monroe tugevalt esindatud ka pidurisüsteemide segmendis. Nende ulatuslik piduriklotside ja -rotorite tootesari on tuntud erakordse pidurdusvõime, suurepärase vastupidavuse ja vastupidavuse poolest ka kõige nõudlikumates pidurdustingimustes. Need komponendid on konstrueeritud nii, et need vastavad originaalvarustuse tootjate (OEM) kehtestatud rangetele standarditele või ületavad neid, tagades sõidukijuhtidele optimaalse pidurdustõhususe ja ohutuse.

Monroe'i pühendumine kvaliteedile on sügavalt juurdunud tema tegevuses, mis väljendub arenenud tootmisprotsessides ja rangetes testimismenetlustes. Iga toode läbib ranged kvaliteedikontrollid ja läbib ulatuslikke tegelikke simulatsioone, et tagada usaldusväärne toimivus ja pikaealisus. Ettevõtte pühendumine pidevale täiustamisele ja innovatsioonile on võimaldanud tal püsida tööstusharu esirinnas, pakkudes pidevalt tooteid, mis vastavad kaasaegsete sõidukite arenevatele vajadustele.

Kuna Monroe on pööranud suurt tähelepanu klientide rahulolule ja pühendunud erakordse väärtuse pakkumisele, on ta kujunenud usaldusväärseks partneriks autotööstuse spetsialistidele, remonditöökodadele ja sõidukiomanikele, pakkudes laia valikut kvaliteetseid varuosi, mis tagavad ohutuse, jõudluse ja töökindluse maanteel.

https://www.monroe.com

Monroe logo

Monroe varuosad