Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Sidem

 

Sidem on kaubamärk, mis on spetsialiseerunud autovaruosade tootmisele ja turustamisele, keskendudes eelkõige rooli ja vedrustuse komponentidele. Kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest tuntud ettevõttena on Sidem end nii järelturu kui ka originaalvarustuse tootja (OEM) varuosade puhul heaks valikuks tõestanud. Nende tootevalik on ulatuslik, hõlmates peaaegu kõiki sõiduki rooli- ja vedrustussüsteemide aspekte. Sidem'i märkimisväärsete toodete hulka kuuluvad muu hulgas veermikud, kuulliigendid, õõtshoovilülid ja juhthoovad. Need osad on olulised sõiduki stabiilsuse, juhitavuse ja üldise ohutuse säilitamiseks.

 

Sidem on tuntud oma pühendumuse poolest kvaliteetsetele materjalidele, täppistehnoloogiale ja vastupidavusele, mis tagab, et nende osad peavad vastu igapäevase kasutamise raskustele ja pikendavad sõiduki rooli- ja vedrustussüsteemide eluiga. Selline keskendumine kvaliteedile on muutnud Sidem'i eelistatud tarnijaks autoremondiprofessionaalide ja entusiastide jaoks, kes nõuavad oma sõidukitelt parimat jõudlust.

Ettevõte on ülemaailmselt esindatud, tema tooted on saadaval paljudes riikides üle maailma. Nad rõhutavad sageli oma uurimis- ja arendustegevust, mille eesmärk on pidevalt täiustada ja laiendada oma tootevalikut, et vastata nii kaasaegsete kui ka vanemate sõidukite arenevatele vajadustele.

Neile, kes on huvitatud Sidem'i kogu tootevaliku uurimisest või vajavad täpsemat teavet nende pakkumiste kohta, on ettevõtte ametlik veebisait väärtuslik allikas. See pakub üksikasjalikke tootekatalooge, tehnilisi spetsifikatsioone ja tugiressursse, mis aitavad klientidel leida õigeid varuosi oma konkreetse sõiduki nõuetele.

https://www.sidem.be

Sidem Logo

Sidem varuosad