Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

INA

INA on ülemaailmselt tunnustatud Schaeffleri kontserni osa, on autotööstuse varuosade valdkonnas tipptasemel ja uuenduslik. INA on tänu täppistehnoloogiale ja kvaliteetsele tootmisele rajatud pärandile kindlustanud oma positsiooni sõidukite funktsionaalsuse ja pikaealisuse seisukohalt oluliste autoosade laia valiku allikana.

INA tootevaliku keskmes on mootori ja jõuülekande komponendid, kus kaubamärk näitab oma võimekust. Nimelt on tema hammasrihmad, pingutusrihmad, tühikäigukettad ja amordid konstrueeritud vastavalt rangetele kvaliteedistandarditele, tagades vastupidavuse ja optimaalse jõudluse erinevates töötingimustes. Need tooted on olulised mootori töö sünkroniseerimiseks, aidates oluliselt kaasa kütusesäästlikkusele ja heitkoguste vähendamisele.

Lisaks sellele laienevad INA teadmised ka ratta- ja sidurilaagritele, mis on sõidukite tõrgeteta töö ja ohutuse seisukohalt üliolulised. Täpselt projekteeritud rattalaagrid on üliolulised hõõrdumise vähendamiseks ja sujuva sõidu tagamiseks, samas kui sidurilaagrid mängivad kriitilist rolli siduri tõhusal sisse- ja väljalülitamisel, hõlbustades sujuvat käiguvahetust ja jõuülekande tõhusust.

Teine märkimisväärne INA spetsialiseerumisvaldkond on lahenduste väljatöötamine keerukate autosüsteemide jaoks, näiteks muutuva ventiili ajastus ja start-stop süsteemid. Need tehnoloogiad on autotööstuse innovatsiooni esirinnas, mille eesmärk on suurendada sõiduki jõudlust ja vähendada samal ajal keskkonnamõju. INA panus nendes valdkondades rõhutab tema pühendumust autotehnoloogia ja jätkusuutlikkuse edendamisele.

INA pühendumist kvaliteedile ja innovatsioonile toetavad ka Schaeffler Groupi ulatuslikud teadus- ja arendustegevused. Juhtiva ülemaailmse auto- ja tööstustarnija osana saab INA kasu tipptasemel tehnoloogiatest, ulatuslikust oskusteabest ja pühendumisest jätkusuutlikkusele, mis võimaldab tal vastata autotööstuse arenevatele vajadustele tulevikku suunatud lahendustega.

INA ülemaailmne kohalolek ja ulatuslik tootevalik on teinud temast usaldusväärse partneri nii algseadmete tootjate kui ka järelturu klientide jaoks, pakkudes lahendusi, mis vastavad laiale spektrile mootorsõidukirakendusi, alates sõiduautodest kuni tarbesõidukiteni.

https://www.schaeffler.com

INA logo

INA varuosad