Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Valvoline

Valvoline on autotööstuses tuntud kaubamärk, mis on tuntud oma laia tootevaliku poolest, mis rahuldab sõidukite erinevaid vajadusi. Valvoline on rajatud kvaliteedile ja innovatsioonile pühendunult ning on saavutanud hea maine kõrgekvaliteediliste autovaruosade ja hooldustoodete pakkumisel.

Valvoline'i laiast tootevalikust on eriti tähelepanuväärne oma mootoriõlide poolest, mis on mõeldud mootori jõudluse ja kaitse suurendamiseks. Kaubamärgi mootoriõlid on saadaval mitmes koostises, mis sobivad erinevatele mootoritüüpidele ja sõidutingimustele, sealhulgas sünteetilised, sünteetilised segud ja suure läbisõiduga variandid. Neid tooteid kiidetakse nende võime eest parandada kütusesäästlikkust, vähendada mootori kulumist ja pikendada sõiduki kasutusiga.

Teine oluline kategooria Valvoline'i tootevalikus on käigukastivedelikud. Need vedelikud on loodud selleks, et tagada sõiduki jõuülekandesüsteemi sujuv käiguvahetus ja usaldusväärne töö. Valvoline pakub mitmesuguseid automaatkäigukasti, manuaalkäigukasti ja pidevalt muutuva jõuülekande (CVT) jaoks sobivaid käigukasti vedelikke, mis vastavad iga süsteemi spetsiifilistele nõuetele optimaalse jõudluse tagamiseks.

Valvoline pakub ka valikut jahutusvedelikke ja jäätumisvastaseid tooteid, mis on mõeldud mootorite kaitsmiseks ülekuumenemise ja külmumise eest. Need tooted on koostatud nii, et need toimivad koos erinevate mootorimetallidega, pakkudes korrosioonikaitset ja aidates säilitada mootori optimaalset töötemperatuuri.

Lisaks nendele põhitoodetele hõlmab Valvoline'i tootevalik laia valikut hooldus- ja remonditöid, nagu näiteks pidurivedelikud, roolivõimendi vedelikud ja määrded. Need tooted on välja töötatud vastavalt autotööstuse rangetele standarditele, tagades usaldusväärsuse ja jõudluse.

Valvoline'i pühendumine innovatsioonile ja kvaliteedile väljendub pidevas teadus- ja arendustegevuses. Kaubamärk investeerib arenenud tehnoloogiatesse, et luua tooteid, mis vastavad kaasaegsete sõidukite ja keskkonnastandardite arenevatele vajadustele.

https://www.valvoline.com

Valvoline logo

Valvoline tooted