Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Thule

Thule on juhtiv kaubamärk autotarvikute turul, mis on spetsialiseerunud toodetele, mis on mõeldud varustuse ja seadmete turvaliseks ja tõhusaks transportimiseks. Siin on ülevaade Thule autotarvikute brändist:

Thule asutati 1942. aastal Hillerstorpis, Rootsis. Esialgu tootis ettevõte tooteid kala ja varustuse transportimiseks kutselistele kaluritele. 1960ndatel läks Thule üle autotarvikute turule, tuues turule oma esimese katuseraamaturu süsteemi.

Thule peamised tootekategooriad on järgmised:
Katuseraamid ja katuseboksid: Thule pakub laia valikut katuseraamide süsteeme, katusekaste ja lastikorve, mis on mõeldud pagasi, spordivarustuse ja muu varustuse transportimiseks sõiduki katusel.
Jalgrattakandjad: Thule on tuntud oma kvaliteetsete jalgrattakandjate poolest, mis hõlmavad katusel, haakeseadmel ja pagasiruumis paigaldatavaid võimalusi jalgrataste turvaliseks transportimiseks.
Lastikandjad ja -korvid: Thule pakub lastikandjaid, lastikorve ja haakeseadisele paigaldatavaid lastikandjaid lisavarustuse, pagasi või varustuse transportimiseks.
Pukseerimistarvikud: Thule pakub pukseerimistarvikuid, näiteks haakeseadisele paigaldatavaid jalgrattarattahoidikuid, lastikandjaid ja veokonksu, et vedada haagiseid või muid veetavaid seadmeid ohutult ja turvaliselt.

Thule on tuntud oma pühendumuse eest kvaliteedile, vastupidavusele ja uuenduslikule disainile. Ettevõte investeerib teadus- ja arendustegevusse, et luua tooteid, mida on lihtne kasutada, mis on turvalised ja mis vastavad õuesõprade ja aktiivsete eluviiside vajadustele.

Thule on ülemaailmselt esindatud ja saadaval üle 140 riigis üle maailma. Kaubamärk on populaarne autoomanike, õuesõprade, spordiharrastajate ja kõigi seas, kes vajavad oma varustuse ja varustuse jaoks usaldusväärseid transpordilahendusi.

Thule on saavutanud hea maine oma kvaliteetsete, mitmekülgsete ja kasutajasõbralike autotarvikute poolest. Brändi seostatakse sageli aktiivse ja seiklusliku elustiiliga, mis on suunatud inimestele, kes naudivad vabaõhutegevust ja sporti.

Thule'i autotarvikud on mõeldud sõidukite funktsionaalsuse ja mitmekülgsuse suurendamiseks, võimaldades kasutajatel oma varustust ja varustust turvaliselt ja kindlalt transportida. Brändi pühendumine innovatsioonile, kvaliteedile ja klientide rahulolule on teinud sellest autotarvikute turul liidripositsiooni.

https://www.thule.com

Thule logo

Thule varuosad