Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Gates

Gates on autotööstuses hästi tuntud kaubamärk, mis on spetsialiseerunud paljude kvaliteetsete autovaruosade tootmisele. Gates on eriti tuntud oma suurepäraste rihmade, voolikute ja hüdraulikatoodete poolest, mis on mõeldud vastama nii auto- kui ka tööstusrakenduste rangetele nõuetele.

Gatesi üks iseloomulikke tooteid on nende ajastusrihmad, mis on konstrueeritud täiustatud materjalidega, et tagada mootori vastupidavus ja tõhusus. Need rihmad on mootori töö sünkroniseerimisel üliolulised ning Gates pakub lahendusi, mis sobivad paljudele automarkidele ja -mudelitele, tagades täpse sobivuse ja optimaalse toimimise.

Teine märkimisväärne Gatesi tootekategooria on nende serpentiinirihmad. Need rihmad on mõeldud mootori mitmete perifeersete seadmete, näiteks vahelduvvoolu generaatori, veepumba ja kliimaseadme kompressori varustamiseks. Gatesi serpentiinirihmad on tuntud oma vastupidavuse ja äärmuslikele temperatuuridele vastupidavuse poolest, mistõttu on need autospetsialistide seas eelistatud valik.

Gates paistab silma ka radiaatorivoolikute tootmisega, mis on olulised sõiduki jahutussüsteemi hooldamiseks. Nende voolikud on kavandatud vastu pidama elektrokeemilisele lagunemisele, mis on voolikute rikke peamine põhjus, tagades, et sõidukid säilitavad optimaalse töötemperatuuri ja jõudluse.

Lisaks nendele autoosadele on Gates juhtiv hüdrauliliste voolikute ja liitmike tarnija tööstuslikele rakendustele. Nende hüdraulikatooted on tuntud oma kvaliteetse konstruktsiooni ja töökindluse poolest ning on mõeldud paljudele tööstusharudele, sealhulgas põllumajandusele, ehitusele ja tootmisele.

https://www.gates.com

Gates logo

Gates varuosad