Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Kilen

Kilen paistab autode järelturul silma kui esmaklassiline kaubamärk, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete autovaruosade tootmisele, pöörates erilist tähelepanu vedrude arendamisele ja tootmisele. See Rootsi ettevõte, mille juured ulatuvad 19. sajandisse, on saavutanud autotööstuses suurepärase maine tänu oma pühendumisele tipptasemele ja innovatsioonile. Kilen'i tootekataloog on kõrgelt hinnatud oma ulatusliku spiraalvedrude, lehtvedrude ja gaasivedrude valiku poolest, mis on kavandatud vastama paljude sõidukite, sealhulgas nii sõiduautode kui ka väikeste tarbesõidukite vajadustele.

Üks Kilen'i iseloomulikke pakkumisi on nende spiraalvedrud, mis on konstrueeritud nii, et need vastavad originaalvarustuse tootja (OEM) osadele või ületavad neid. Need vedrud on olulised sõiduki stabiilsuse, juhitavuse ja mugavuse säilitamisel, kuna nad summutavad löögid ja säilitavad rehvide kontakti teega. Kilen'i pühendumine kvaliteedile tagab, et need spiraalvedrud pakuvad pikaajalist vastupidavust ja usaldusväärsust, mistõttu on need parim valik nii remonditöökodadele kui ka kodustele entusiastidele, kes soovivad taastada või parandada oma sõiduki sõidu kvaliteeti.

Lisaks sellele on Kilen tuntud oma lehtvedrude poolest, mis on olulised komponendid raskemate sõidukite, näiteks veoautode ja kaubikute vedrustussüsteemides. Need vedrud on mõeldud raskete koormuste kandmiseks, tagades sõidukite ohutu ja tõhusa veose transpordi, jaotades kaalu ühtlaselt ja parandades üldist stabiilsust.

Kilen pakub ka laia valikut gaasivedrusid, mida tavaliselt kasutatakse autode pagasiruumide ja kapoti avamise ja sulgemise toetamiseks. Need osad on konstrueeritud sujuvaks toimimiseks ja vastupidavuseks, pakkudes sõidukiomanikele kasutusmugavust ja mugavust.

Kilen'i eduka tootesarja taga on sügav pühendumine teadus- ja arendustegevusele, mis võimaldab ettevõttel püsida autotehnoloogia eesliinil. Kasutades kvaliteetseid materjale ja täiustatud tootmistehnikaid, tagab Kilen, et iga osa vastab rangetele kvaliteedistandarditele. See pühendumine tipptasemele peegeldub klientide rahulolus, kes usaldavad Kilenile'i usaldusväärseid autovaruosi.

Oma ülemaailmse kliendibaasi toetamiseks peab Kilen informatiivset ja kasutajasõbralikku veebisaiti, mis pakub põhjalikke üksikasju oma laia tootevaliku kohta. Olenemata sellest, kas olete professionaalne mehaanik, edasimüüja või autohuviline, on Kilen'i veebisait väärtuslik allikas nende tootepakkumiste, tehniliste spetsifikatsioonide ja kasutusjuhendite uurimiseks. See veebiplatvorm peegeldab Kilen'i pühendumust klienditeenindusele ja ligipääsetavusele, muutes kasutajatele lihtsaks leida õigeid varuosi oma konkreetse sõiduki vajaduste jaoks.

https://www.kilensprings.com

Kilen logo

Kilen varuosad