Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Mapco

Mapco on kaubamärk, mis on spetsialiseerunud autovaruosade tootmisele ja turustamisele, pakkudes laia tootevalikut, mis vastab klientide erinevatele vajadustele. Keskendudes kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tulemuslikkusele, on Mapco kujunenud usaldusväärseks nimeks autotööstuses. Kaubamärgi tootevalik hõlmab mitmesuguseid sõidukite hoolduseks ja remondiks vajalikke komponente, tagades sõidukijuhtidele juurdepääsu kvaliteetsetele varuosadele, mis aitavad kaasa nende sõidukite optimaalsele toimimisele.

Mapco pakub oma märkimisväärsete toodete hulgas pidurikomponente, mis on sõiduki ohutuse seisukohalt üliolulised. Sellesse kategooriasse kuuluvad pidurikettad, piduriklotsid ja pidurisadulad, mis on kavandatud vastama kõrgeimatele tulemuslikkuse ja vastupidavuse standarditele. Teine oluline tootesari on vedrustuse ja roolimehhanismi komponendid, mis on sõiduki stabiilsuse ja juhitavuse seisukohalt olulised. Mapco pakub mitmesuguseid varuosi, nagu amortisaatorid, spiraalvedrud ja veermikuotsad, mis on kõik kavandatud sõiduki sõidu kvaliteedi taastamiseks või parandamiseks.

Mootoriosad on samuti oluline osa Mapco tootevalikust, mille valikusse kuuluvad näiteks hammasrihmad, veepumbad ja mootorilaagrid. Need osad on valmistatud nii, et need peavad vastu igapäevase sõidu nõudmistele, tagades sõiduki mootori pikaealisuse ja tõhususe. Lisaks sellele laiendab Mapco oma tootevalikut elektriliste komponentide, näiteks generaatorite ja starterite osas, mis on mõeldud kaasaegsete sõidukite keeruliste elektrisüsteemide jaoks.

Neile, kes soovivad hooldada või uuendada oma sõiduki jõuülekandesüsteemi, pakub Mapco jõuülekandeosi, näiteks sidurikomplekte ja jõuülekande kinnitusi. Need tooted on mõeldud sujuvate käiguvahetuste ja usaldusväärse jõudluse tagamiseks, aidates kaasa sõiduki üldisele sõidetavusele.

Mapco pühendumine kvaliteedile ja innovatsioonile on ilmne tema tootearendusprotsessides, kus kaubamärk töötab pidevalt oma varuosade täiustamise kallal, et vastata autoturu arenevatele vajadustele. Pakutava laia varuosade spektri abil soovib Mapco olla terviklik allikas sõidukite hooldus- ja remondivajaduste rahuldamiseks, tagades, et sõidukijuhid leiavad õiged varuosad, mis hoiavad nende sõidukid sujuvalt töös.

https://www.mapco.com

Mapco logo

Mapco piduriosad