Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Alpina Varuosad

Alpina Varuosad
Laias valikus kvaliteetseid ja soodsad Alpina varuosad. Alates mootoriosadest kuni piduriklotsideni, vedrustuse ja veermiku osadest kuni keredetailideni ja palju muud. Saadaval OE, OEM ja B kategooria Alpina varuosa variandid ja asendused. Kiire kohaletoimetamine üle Eesti ja kindel klienditeenindus.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Alpina varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Alpina mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Alpina peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Alpina osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Alpina ajalugu ja olulisemad mudelid

Alpina on sügavalt juurdunud autotööstuse tipptasemes, tuntud oma lähedaste suhete poolest BMW-ga ja oma võime poolest luua sõidukeid, mis ühendavad kõrgetasemelist sooritusvõimet luksusega viisil, mida vähesed suudavad jäljendada. Alpina lugu algab 1965 aastal Saksamaal Buchloes, asutajaks Burkard Bovensiepen. See algas väikesena, keskendudes alguses karburaatorite ja väntvõllide häälestamisele, et parandada BMW mootorite sooritusvõimet. See keskendumine inseneritöö tipptasemele ja kirg mootorispordi vastu tõstsid Alpina kiiresti teistest tuuneritest eraldi.

Erinevalt järelturu tuuneritest lõi Alpina ainulaadse suhte BMW-ga, saades pigem omaette tootjaks. See partnerlus võimaldas Alpinal pääseda ligi BMW osadele ja inseneriandmetele, mis võimaldas luua Alpina mudeleid, mida müüdi läbi BMW edasimüüjate võrgustiku täieliku tehasegarantiiga. See sümbiootiline suhe rõhutas Alpina ainulaadset positsiooni autotööstuses, hägustades piire iseseisva tuuningfirma ja ametliku tootja vahel.

Aastate jooksul on Alpina tootnud mitmeid märkimisväärseid mudeleid, mis paistavad silma oma sooritusvõime, luksuse ja eristuva stiili poolest. Üheks varajaseks tipphetkeks oli 1970ndate lõpu ja 1980ndate alguse Alpina B7 Turbo. BMW 5. seerial põhinev B7 Turbo näitas, mida Alpina kõige paremini oskas: võtta võimas BMW baas ja viia see uuele tasemele turboülelaadimise ja keeruka häälestamisega, muutes selle oma aja üheks kiireimaks sedaaniks.

1990’ndatel sai Alpina B10 Bi-Turbo veel üheks verstapostiks. See põhines BMW 5. seeria E34-l ja selle väljalaskmise ajal oli see üks maailma kiiremaid sedaane. B10 Bi-Turbo tõi esile Alpina ekspertiisi mootorite häälestamisel ja kohandatud sisustuse meisterlikkusel, pakkudes unikaalset luksuse ja sooritusvõime kombinatsiooni.

2000’ndatel tutvustati mudeleid nagu Alpina B7, mis põhines BMW 7. seerial, jätkates eksklusiivse, kõrge sooritusvõimega luksussedaani traditsiooni. Hiljuti näitab Alpina XB7, SUV pakkumine, mis põhineb BMW X7-l, kuidas Alpina kohandub turutrendidega ilma oma põhiväärtustest - sooritusvõimest, luksusest ja eksklusiivsusest - mööndusi tegemata.

Alpina lähenemine sõidukite tootmisele on pedantne, keskendudes väikesele tootmismahule suure kohandamisastmega, teenindades nišiturgu entusiastidest, kes otsivad midagi enamat kui standardpakkumised BMW-lt. See hõlmab kohandatud sisustusi luksuslike materjalidega, eristuvaid Alpina stiilinäitajaid nagu mitmesuunalised veljed ja sooritusvõime täiustusi, mis on nii olulised kui ka maitsekalt integreeritud.

Läbi oma ajaloo on Alpina säilitanud pühendumuse BMW sõidukite täiustamisele, keskendudes

pigem peenusele ja viimistlusele kui võimu avalikule demonstreerimisele. See filosoofia on võimaldanud Alpinal välja kujundada unikaalse niši autotööstuse maastikul, pakkudes alternatiivi nii traditsioonilistele luksusautodele kui ka ekstreemsematele sooritusmudelitele. Kuna autotööstus areneb, jätkab Alpina kohanemist, tagades, et selle mudelid püsivad asjakohased, ihaldusväärsed ja truud brändi pärandile, mis ühendab luksust sooritusvõimega ainulaadselt tagasihoidlikul viisil.