Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Chevrolet Varuosad

Chevrolet Varuosad
Meilt leiad kvaliteetsed Chevrolet varuosad. Tutvu suure varuosade valikuga, mis on kohandatud erinevatele Chevrolet mudelitele. Saadaval OE, OEM ja B kategooria uued varuosad. Kiired tarned üle Eesti ja abivalmis klienditugi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Chevrolet varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Chevrolet mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Chevrolet peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Chevrolet osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Chevrolet ajalugu ja olulisemad mudelid

Chevrolet, Ameerika ikooniline automark, on rikas ja ulatuslik ajalugu, mis ulatub üle sajandi. Selle asutasid 1911 aastal Louis Chevrolet, võidusõitja, ja William C. Durant, General Motorsi asutaja, kes oli enne Chevrolet'i asutamist GMist välja tõrjutud. Ettevõtte asutamisega algas teekond, mille tulemusena sai sellest üks maailma suurimaid ja mõjukamaid autotootjaid.

Chevrolet'i algusaastatel keskenduti Ford Model T-ga konkureerimisele. 1915 aastal tähistas Chevrolet "490" kasutuselevõtt kaubamärgi pühendumust toota taskukohaseid, kuid samas kvaliteetseid sõidukeid. See mudel sai oma nime 490 dollari suuruse hinnasildi järgi, mis oli otsene väljakutse Fordi domineerivale positsioonile taskukohaste autode turul.

Chevrolet'i kasvades sai ta tuntuks mitme olulise mudeli poolest, mis kujundasid autotööstust. Chevrolet Suburban, mis esitleti 1935 aastal, on üks esimesi näiteid maasturite kohta ja seda toodetakse tänaseni, mis teeb sellest ühe pikima ajalooga mudeli autoajaloos. 1950 aastatel debüteeris Chevrolet Corvette, suure jõudlusega sportauto, millest sai Ameerika ikoon. Teine pöördeline sõiduk, Chevrolet Impala, võeti kasutusele 1958 aastal ja sellest sai 1960 aastatel üks USA enimmüüdud autosid.

Tehnoloogilised uuendused on olnud Chevrolet'i ajaloos pidevaks osaks. 1930’ndatel võttis Chevrolet kasutusele sõltumatu esivedrustuse, mis parandas sõidukogemust. 1955 aastal kasutusele võetud väike V8-mootor sai tänu oma kompaktsele suurusele, kergele konstruktsioonile ja suurele jõudlusele Ameerika autotööstuse põhiteguriks. See oli revolutsiooniline samm, mis määratles uuesti sooritusvõimelised autod. 21 sajandil on Chevrolet keskendunud rohelisele tehnoloogiale, mille näiteks on Volt, pistikhübriid, ja Bolt EV, täielikult elektriauto.

Chevrolet'i ülemaailmne laienemine algas tõsiselt 1960’ndatel. Ettevõte laienes Euroopasse, Aasiasse ja Lõuna-Ameerikasse, kohandades oma mudeleid vastavalt kohalikule maitsele ja nõuetele. Euroopas võttis Chevrolet üle mitmeid GMi olemasolevaid tehaseid, samas kui Aasias ja Lõuna-Ameerikas rajati uusi tehaseid ja turustusvõrke. Selline ülemaailmne kohalolek võimaldas Chevrolet'il saada ülemaailmselt tunnustatud kaubamärgiks, mille tootevalik on mitmekesine ja vastab erinevatele turgudele.

Kogu oma ajaloo jooksul on Chevrolet pidanud vastu paljudele väljakutsetele, sealhulgas majanduslangusele, tarbijate eelistuste muutumisele ja tugevale konkurentsile. Tema võime kohaneda, uuendada ja säilitada tugev side tarbijatega laia mudelivaliku kaudu on olnud tema püsiva edu keskmes. Alates Chevrolet 490 konkureerimisest Ford Model T-ga kuni selliste mudelite nagu Cruze ja Silverado ülemaailmse kohalolekuni peegeldab Chevrolet'i teekond autotööstuse arengut viimase sajandi jooksul.