Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Ford Usa Varuosad

Ford Usa Varuosad
Meilt leiad soodsad Ford USA varuosad. Tutvu suure varuosade valikuga, mis on kohandatud erinevatele Ford USA mudelitele. Saadaval OE, OEM ja B kategooria uued varuosad. Kiired tarned üle Eesti ja abivalmis klienditugi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Fordi USA varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Fordi mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Fordi USA peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Fordi osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Fordi USA ajalugu ja olulisemad mudelid

Fordi USA osakonna ajalugu on innovatsiooni, vastupidavuse ja märkimisväärsete saavutuste kroonika autotööstuses. Henry Ford asutas 1903 aastal Ford Motor Company, mis tõi 1908 aastal tootmismaailma revolutsiooni T-mudeli kasutuselevõtuga, mis sai keskmisele ameeriklasele taskukohase autojuhtimise sünonüümiks. Selle auto edule aitas kaasa Fordi teedrajav koosteliinitootmise tehnika kasutamine, mis alandas oluliselt kulusid ja tegi auto omamise kättesaadavaks laiale elanikkonnarühmale.

20 sajandi alguses jätkas Ford uuendusi, võttes 1913 aastal kasutusele liikuva konveierliini, mis vähendas veelgi auto valmistamiseks kuluvat aega, suurendades seeläbi tõhusust ja vähendades kulusid. 1920 aastatel kindlustas Ford oma positsiooni autoturul, tuues turule A-mudeli, mis asendas auväärse T-mudeli ning pakkus keerukamaid funktsioone ja disainilahendusi, mis vastasid Ameerika tarbijate arenevale maitsele.

Teise maailmasõja järgne ajastu tähistas Fordi jaoks USAs märkimisväärse kasvu ja laienemise perioodi. Ettevõte tõi turule mitu mudelit, mis muutusid Ameerika kultuuri ikoonideks, sealhulgas Ford Mustang 1964 aastal. Mustang lõi Ameerika muskelautode klassi "pony car", mis on taskukohased sportlikud kupeed, millel on jõudlusele orienteeritud omadused. Eelkõige see mudel vallutas Ameerika avalikkuse kujutlusvõime ja sai kohe hitt, sümboliseerides vabadust, jõudu ja noorust.

1950’ndatel ja 1960’ndatel sisenes Ford ka luksus ja kõrgtehnoloogiliste autode segmentidesse, tuues turule Thunderbirdi ja GT40. 1955 aastal turule toodud Thunderbirdi turustati kui isiklikku luksusautot, mis pakkus segu luksusest ja jõudlusest. GT40 oli seevastu suure jõudlusega sportauto, mis võitis aastatel 1966-1969 neli korda järjest Le Mans'i 24 tunni võistluse, kindlustades Fordi maine rahvusvahelisel võidusõiduplatsil.

1970’ndad ja 1980’ndad olid Ameerika autotööstuse jaoks keerulised ajad, mis olid seotud naftakriisi, välismaiste tootjate kasvava konkurentsi ja tarbijate muutuvate eelistustega. Ford reageeris neile väljakutsetele oma tootevaliku mitmekesistamisega ja kütusesäästlikumate mudelite, näiteks Ford Fiesta, mis oli algselt välja töötatud Euroopa turu jaoks, kuid mida müüdi ka USAs. Ettevõte tegi märkimisväärseid edusamme ka veoautode ja maasturite tootmise valdkonnas, kusjuures Ford F-seeriast sai aastakümnete jooksul Ameerika enimmüüdud veoauto, mis on tunnistuseks kaubamärgi mitmekülgsusest ja Ameerika tarbijate vajaduste mõistmisest.

Viimastel aastakümnetel on Ford jätkanud uuendusi, võttes kasutusele tehnoloogilised edusammud ja keskkonnasäästlikkuse. Ford Taurus'e turuletoomine 1980ndate keskel oli murranguline hetk, mille aerodünaamiline disain ning keskendumine ohutus ja mugavusomadustele seadis autotööstuses uued standardid. 21 sajandil on Ford keskendunud hübriid ja elektriautodele, tuues turule sellised mudelid nagu Ford Fusion Hybrid ja täielikult elektriline Ford Mustang Mach-E, mis näitavad ettevõtte pühendumust vähendada oma ökoloogilist jalajälge ja olla eestvedaja jätkusuutlikuma autotööstuse tuleviku suunas.

Läbi oma ajaloo on Ford USA osakond olnud autotööstuse innovatsiooni ja kultuurilise tähtsuse esirinnas, tootes sõidukeid, mis on kujundanud Ameerika maastikku ja haaranud rahva vaimu. Alates T-mudelist kuni Mustangi ja F-seeriateni on Fordil rikkalik pärand, mis ei ole lihtsalt transpordivahendid, vaid Ameerika elu ja leidlikkuse ikoonid.