Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Harley-davidson Varuosad

Harley-davidson Varuosad
Harley-Davidson varuosad soodsalt ja kiirelt netist. Alates filtritest kuni kereosadeni, meilt leiad kvaliteetseid ja soodsad varuosad, mis sobivad sinu Harley-Davidson’ile. Saadaval OE, OEM ja B kategooria varuosad. Lihtne ostuprotsess, kiired tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Harley varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Harley mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Harley-Davidson peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Harley osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Harley-Davidson ajalugu ja olulisemad mudelid

Harley-Davidson on Ameerika mootorrattatootja, kelle ajalugu ulatub üle sajandi ning mida iseloomustab innovatsioon, kultuuriline mõju ja pühendunud kuulajaskond. William S. Harley ja Arthur Davidson ning Arthuri vennad Walter ja William Davidson asutasid 1903 aastal Milwaukee's, Wisconsinis, ettevõtte, mis alustas väikeses kuuris. Esialgu keskendusid nad pedaalijalgrataste mootorite projekteerimisele, kuid kiiresti arenesid nad edasi mootorrataste tootmiseks, millest said Ameerika vabaduse ja individuaalsuse sümbolid.

Esimestel aastatel keskendus Harley-Davidson kindla aluse loomisele ning esimene tootmismootorratas ilmus 1903 aastal. See mootorratas oli väikese ühesilindrilise mootoriga ning neil kujunemisaastatel püüdis ettevõte oma disaini täiustada ja parandada. Aastaks 1909 tõi Harley-Davidson välja oma esimese V-twin-mootori, mis oli oluline areng, millest sai brändi tunnusmärk. V-twin-mootor pakkus rohkem võimsust ja iseloomulikku heli, mis sai Harley-Davidsoni identiteedi sünonüümiks.

1910. ja 1920 aastatel kasvas Harley-Davidsoni maine usaldusväärsuse ja jõudluse poolest, osaliselt tänu osalemisele mootorrattavõistlustes ja selle kasutamisele USA sõjaväes Esimese maailmasõja ajal. See periood aitas kinnistada kaubamärgi kohta Ameerika psüühikas, seostades seda vastupidavuse, patriotismi ja seikluslikkusega.

1930’ndad aastad tõid suure majanduslangusega kaasnenud probleemid, kuid Harley-Davidson suutis innovatsiooni ja kohanemise abil ellu jääda. Knuckleheadi mootori kasutuselevõtt 1936 aastal oli oluline verstapost. See mootor oli ülalpool klappide konstruktsiooniga, mis pakkus suuremat võimsust ja tõhusust, mis taaselustas huvi kaubamärgi vastu ja tähistas Harley-Davidsoni mootorrataste uue ajastu algust.

Pärast Teist maailmasõda koges ettevõte uut tõusu, kuna naasnud veteranid otsisid mootorrattaid vaba aja veetmiseks ja transpordiks. 1940’ndatel ja 1950’ndatel võeti kasutusele sellised ikoonilised mudelid nagu Panhead mootor 1948 aastal, mis pakkus paremat jõudlust ja usaldusväärsust, ning Sportster 1957 aastal, mudel, mis sai Harley-Davidsoni kaubamärgi sümboliks ja mis kõnetas nooremat sõitjate põlvkonda.

1960’ndad ja 1970’ndad olid laienemise ja väljakutsete periood. Harley-Davidson seisis silmitsi kasvava konkurentsiga Jaapani tootjate poolt, mis tõi kaasa muudatusi strateegias ja omanikeringis. 1969 aastal ostis ettevõtte American Machine and Foundry (AMF), mis tõi kaasa kvaliteedikontrolliga seotud probleemid ja kaubamärgi lahjendamise. Kuid 1981 aastal viis investorite rühm, mida juhtisid Vaughn Beals ja Willie G. Davidson, ühe asutajaliikme järeltulija, läbi finantsvõimendusega väljaostu, mis tõi ettevõtte tagasi entusiastide kätte, kes olid pühendunud selle maine taastamisele.

1980’ndatel ja 1990’ndatel aastatel taaselustas Harley-Davidson oma tootesarja, parandas kvaliteeti ja edendas brändi ümber kultuuri, mis rõhutas lojaalsust, kogukonda ja avatud maanteed. Selliste mudelite nagu Softail 1984 aastal, millel olid varjatud tagumised amortisaatorid, turuletoomine ühendas klassikalise Harley-Davidsoni esteetika ja kaasaegse tehnika.

21 sajandisse astudes on Harley-Davidson jätkanud uuendusi, säilitades samal ajal oma pärandit. Ettevõte on laiendanud oma tootevalikut kaasaegsemate mudelitega ja võtnud kasutusele uusi tehnoloogiaid, sealhulgas elektrimootorrattaid, mille 2019 aastal tutvustatakse LiveWire'i. Hoolimata majanduslikest tõusudest ja mõõnadest ning tarbijate eelistuste muutustest on Harley-Davidson endiselt Ameerika käsitöö, vabaduse ja avatud tee vaimu sümbol.

Läbi oma ajaloo on Harley-Davidson mitte ainult ellu jäänud, vaid ka õitsenud, kohanedes muutustega, hoides samal ajal kinni põhiväärtustest, mis on teinud temast kultuurilise ikooni. Selle mootorrattaid ei ole lihtsalt sõidukid, vaid elustiili sümbolid ning Ameerika leidlikkuse ja vastupidavuse tunnistus.