Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Infiniti Varuosad

Infiniti Varuosad
Tippkvaliteediga soodsad Infiniti varuosad. Lehitse põhjalikku kataloogi OE, OEM ja B kategooria varuosasid oma Infiniti’le. Alates alusvankri osadest kuni filtriteni pakume laia valikut. Lihtne ostuprotsess, kiired tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Infiniti varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Infiniti mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Infiniti peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Infiniti osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Infiniti ajalugu ja olulisemad mudelid

Jaapani autotootja Nissani luksusautode osakond Infiniti loodi eesmärgiga toota ja müüa esmaklassilisi sõidukeid, konkureerides peamiselt Euroopa ja Ameerika Ühendriikide luksusmärkidega. Kaubamärk võeti Põhja-Ameerikas kasutusele 1989 aastal, mis andis märku Nissani sisenemisest autoturu kõrgema astme esindajateks. Infiniti debüüti tähistas reklaamikampaania, mis keskendus pigem kaubamärgi filosoofiale ja klienditeenindusele kui sõidukite endi tutvustamisele, mis algselt tekitas uudishimu.

Esimene mudel, mis esitleti Infiniti kaubamärgi all, oli Q45. Q45 paistis silma oma täiustatud tehnika, sealhulgas võimsa V8-mootori ja luksuslike funktsioonide kõrge taseme poolest, mis andis märki tulemuslikkuse ja esmaklassilise kvaliteedi kohta. Selle disaini ja funktsioonide eesmärk oli konkureerida otseselt Mercedes-Benz'i, BMW ja Lexuse, Toyota äsja kasutusele võetud luksusmargi, väljakujunenud luksussedaanidega.

Teine oluline mudel algusaastatel oli M30, kupee ja kabriolett, mis jagas oma platvormi Jaapani turul turustatava Nissan Leopardiga. Kuigi M30 oli vähem edukas kui Q45, aitas see laiendada Infiniti mudelivalikut ja pakkus kergemini ligipääsetavat sisenemisvõimalust luksusautode turule.

Aastate jooksul on Infiniti laiendanud oma pakkumist, sealhulgas maasturid ja crossoverid, mis on muutunud tema tootevalikusse väga oluliseks. 1990ndate lõpus kasutusele võetud QX4 oli üks esimesi luksusmaastureid turul, mis ühendas traditsioonilise maasturi maasturivõimekuse ning luksusmargilt oodatava mugavuse ja jõudluse. See mudel oli võtmetähtsusega, et näidata autotööstusele luksusmaasturite potentsiaali.

G35, mis toodi turule 2000ndate alguses, tähistas Infiniti jaoks järjekordset pöördepunkti, pälvides kriitikute tunnustuse oma sportlike näitajate, stiilse disaini ja kvaliteetse sisustuse eest. Nissan Skyline'i platvormil põhinev G35 oli saadaval nii sedaani kui ka kupeena, kõnetades oma luksuse ja jõudluse kombinatsiooniga laiemat publikut. G35 edu aitas kinnistada Infiniti mainet kui sõidukite tootja, kes suutis konkureerida Euroopa parimate sõidukitega.

Viimastel aastatel on Infiniti jätkanud uuendusi, tuues turule sellised mudelid nagu Q50 sedaan ja QX60 maastur, mis sisaldavad täiustatud tehnoloogiat ja disaini, et vastata luksusautode ostjate arenevatele nõudmistele. Kaubamärk on uurinud elektrifitseerimist, plaanides tutvustada elektri ja hübriidmudeleid, mis peegeldab tööstuse üleminekut jätkusuutlikule liikuvusele.

Infiniti teekond alates loomisest kuni praeguse staatuse saavutamiseni luksusautode turul näitab, et kaubamärk püüab pidevalt ühendada jõudlust, luksust ja uuenduslikku tehnoloogiat. Oma märkimisväärsete mudelite kaudu on Infiniti andnud olulise panuse luksussegmenti, esitades väljakutse konkurentidele ja nihutades luksusautodelt oodatavate piiride piiridesse.