Otsi numbrimärgi või VIN koodi järgi
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Jaguar Varuosad

Jaguar Varuosad
Suurim valik uusi Jaguar varuosi. Saadaval uued OE, OEM kui ka B kategooria autovaruosad. Läbi meie proffesionaalse TecDoc© auto ja varuosakataloogi leiad Jaguar varuosad kiiresti ja lihtsalt. Nobedad tarned üle Eesti ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Jaguar varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Jaguari mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Jaguar peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Jaguar osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Jaguar ajalugu ja olulisemad mudelid

Jaguari ajalugu ulatub tagasi 1922 aastasse, mil William Lyons ja William Walmsley asutasid ettevõtte Swallow Sidecar Company nime all. Esialgu keskendus ettevõte mootorrataste külgvankritele, enne kui ta läks üle autode tootmisele. Nimi "Jaguar" võeti esmakordselt kasutusele 1935 aastal, sümboliseerides elegantsi, jõudu ja agilityt, mis said selle kaubamärgi sünonüümiks.

1940. aastad tähistasid Jaguari jaoks olulist perioodi, kui 1948 aastal toodi turule Jaguar XK120, mida kiideti selle kauni disaini ja märkimisväärse jõudluse poolest. See auto pani aluse Jaguari spordiautode mainele.

1950 aastatel kinnistas Jaguar oma staatuse kõrgtehnoloogiliste sõidukite tootjana. Jaguar C-Type ja D-Type saavutasid mõlemad märkimisväärset edu Le Mans'i võistlustel, võites kümnendi jooksul mitu korda. Need mudelid ei olnud mitte ainult kiired, vaid tutvustasid ka uuenduslikke tehnoloogiaid, nagu näiteks ketaspidurid.

1960 aastatel võeti kasutusele ehk kõige ikoonilisem Jaguari mudel: E-Type, mis esitleti 1961 aastal. Selle uimastava disaini ja suure jõudluse tõttu sai sellest kohe klassikaks. Seda kiideti kõrgelt, Enzo Ferrari nimetas seda "kõige ilusamaks autoks, mis on kunagi tehtud".

1970’ndad ja 1980’ndad olid Jaguari jaoks keerulised, kuna majandusraskused ja omanikuvahetus mõjutasid ettevõtte suunda ja toodangut. Sellegipoolest tootis Jaguar sel perioodil siiski märkimisväärseid mudeleid, nagu luksuslik XJ6 ja sportlik XJS.

1990’ndatel omandas rahalistes raskustes oleva Jaguari Ford, mis aitas ettevõtet stabiliseerida. Sel ajastul võeti kasutusele uued mudelid, nagu keskmise suurusega Jaguar S-Type ja kompaktne juhtauto X-Type.

21. sajand tõi taas uued omanikud, kui India konglomeraat Tata Motors omandas Jaguari 2008 aastal. Tata all on Jaguar investeerinud uutesse tehnoloogiatesse ja laiendanud oma mudelivalikut. Märkimisväärsete kaasaegsete mudelite hulka kuuluvad F-Type, mis on E-Type'i vaimne järeltulija, ja I-Pace, Jaguari esimene elektriauto, mis tähistas olulist sammu kaubamärgi elektrifitseerimise suunas.

Jaguar on tuntud oma luksuslike ja suure jõudlusega sõidukite poolest, mis sageli ühendavad kauni disaini ja uuendusliku tehnoloogia. Brändi pärandist annab tunnistust selle püsiv populaarsus ja mõju autotööstusele.