Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Jeep Varuosad

Jeep Varuosad
Jeep varuosad soodsalt ja kiirelt netist. Alates filtritest kuni kereosadeni, meilt leiad kvaliteetseid ja soodsad varuosad, mis sobivad sinu Jeep’le. Saadaval OE, OEM ja B kategooria varuosad. Asjatundlik tugi ning kiired tarned üle Eesti.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Jeep varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Jeep mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Jeep peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Jeep osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Jeep ajalugu ja olulisemad mudelid

Jeep, Ameerika ikooniline automarkett, on tuntud oma maasturite ja sportlike tarbesõidukite poolest. Brändi ajalugu algab Teise maailmasõja ajal, kui vajadus tugeva, usaldusväärse ja mitmekülgse sõjalise sõiduki järele viis Willys MB, tuntud ka kui "Jeep", loomisele. See sõiduk mängis sõjas olulist rolli, olles tuntud oma vastupidavuse ja võime poolest tulla toime erinevatel maastikel.

Sõjajärgselt läks Jeep edukalt üle sõjalisest kasutusest tsiviilkasutusse. 1945 aastal tõi ettevõte Willys-Overland välja Willys CJ (tsiviil-Jeep), mis tähistas Jeepi populaarsuse algust üldsuse seas. See mudel pani aluse kaasaegsele maasturile.

1950’ndatel ja 1960’ndatel laiendas Jeep oma valikut selliste mudelitega nagu Jeep Wagoneer 1963 aastal, mis oli pioneeriks luksuslikul 4x4-turul, pakkudes funktsioone, mida 4x4-sõidukis varem ei olnud nähtud, näiteks automaatkäigukasti ja roolivõimendit. Sel perioodil võeti kasutusele ka Jeep Gladiator, pikap, mis tõi esile kaubamärgi mitmekülgsuse.

1970’ndatel ja 1980’ndatel toimus edasine mitmekesistumine ja innovatsioon. Jeep Cherokee (SJ), mis esitleti 1974 aastal, oli kaheukseline maastur, mis tasakaalustas maasturivõimekust ja mugavust, mis viis 1984 aastal moodsa Cherokee (XJ) väljatöötamiseni. See mudel oli väiksem ja juhitavam ning selle kere oli ühe kerega, mis erines traditsioonilisest kerepõhisest konstruktsioonist.

Aastakümnete jooksul on Jeepil olnud mitu omanikuvahetust, 1970 aastal sai ta American Motors Corporationi (AMC) ja 1987 aastal Chrysler Corporationi osaks. Need muutused tõid kaasa arenguid tehnoloogias ja disainis, hoides kaubamärki linnamaasturite turu esirinnas.

1990’ndatel tõi Jeep turule Grand Cherokee, mis sai luksusmaasturite võrdlusaluseks, pakkudes tasakaalustatud maasturivõimekust ja maanteemugavust. Wrangler, mis on algse Willys MB otsene järeltulija, jätkas samuti oma arengut, säilitades oma staatuse maastikusuutlikkuse sümbolina.

21 sajandisse astudes jätkas Jeep uuendusi, jäädes samal ajal oma pärandile truuks. Kaubamärk laiendas oma ülemaailmset kohalolekut ja selle tootevalik kasvas, hõlmates selliseid mudeleid nagu Jeep Renegade ja Compass, mis rahuldavad laiemat publikut, kes otsib kombinatsiooni kasulikkusest, stiilist ja maastikusuutlikkusest.

Läbi oma ajaloo on Jeep säilitanud kareduse ja mitmekülgsuse maine ning tema sõidukeid peetakse sageli maastikusõidukite kvintessentsiks. Sõjalisest algusest kuni seikluste ja vabaduse sümboliks saamiseni tsiviilturul on Jeepi lugu olnud uuenduslik, kohanemisvõimeline ja püsivalt atraktiivne.