Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Mini Varuosad

Mini Varuosad
Meilt leiad oma Mini’le uued ja usaldusväärsed varuosad. Vaata põhjalikku varuosade valikut, alates mootorikomponentidest kuni tarvikuteni. Taga oma Mini maksimaalne jõudlus ja pikaealisus meie OE, OEM ja B kategooria varuosadega. Kiired tarned ja soodsad hinnad.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Mini varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Mini mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Mini peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Mini osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Mini ajalugu ja olulisemad mudelid

Mini on automaailma ikooniline kaubamärk, millel on rikas ja põnev ajalugu. Mini sai alguse Ühendkuningriigist ja oli vastus 1956. aasta Suessi kriisile, mis tõi kaasa kütuseratsiooni kogu Euroopas. See olukord tekitas nõudluse väikeste, kütusesäästlike autode järele.

Esimese Mini, mille projekteeris Sir Alec Issigonis, tõi British Motor Corporation (BMC) turule 1959 aastal. See auto oli oma aja kohta revolutsiooniline, sest selle ristmootoriga esiveoline auto oli paigutatud nii, et 80% auto põrandast sai kasutada reisijate ja pagasi jaoks. See disain oli märkimisväärne kõrvalekalle ajastu traditsioonilistest suurtest autodest ja seadis uue standardi kompaktklassi autode disainile.

Mini Mark I, esimene mudel, oli tänu oma taskukohasusele ja praktilisusele kohe edukas. See sai populaarseks erinevates ühiskonnaklassides, muutes selle 1960. aastate kultuurisümboliks. See oli kuulus ka oma võimsate versioonide poolest, eriti Mini Cooper ja Mini Cooper S, mille arendas välja John Cooper. Need variandid said kuulsaks oma rallivõistlustel saavutatud edu tõttu, eriti Monte Carlo rallil, mille nad võitsid 1964., 1965. ja 1967 aastal.

1970’ndatel ja 1980’ndatel jätkas Mini oma arengut erinevate täienduste ja iteratsioonidega, nagu Mark II, Mark III ja nii edasi, mis kõik tõid endaga kaasa väikeseid disaini ja mehaanilisi täiustusi. Vaatamata uuemate, moodsamate sõidukite konkurentsile, säilitas Mini oma lojaalse fännibaasi.

Kaubamärk muutus oluliselt 1990ndate lõpus, kui BMW omandas Rover Groupi, mis hõlmas ka Mini kaubamärki. BMW taaskäivitas Mini 2001 aastal eraldi üksusena, tuues turule uue, suurema ja moodsama Mini mudeli, mis säilitas mõned klassikalise Mini stiilimärgid, kuid mille tehnikat ja tehnoloogiat on nüüdisaegne. See uus põlvkond hõlmas muu hulgas selliseid mudeleid nagu Mini Cooper, Cooper S ja Mini Countryman.

Need uued mudelid erinesid algse Mini väikesest suurusest ja lihtsusest, kuid need haarasid brändi vaimu ja kõnetasid uut juhipõlvkonda. Nad ühendasid klassikalise Mini võlu kaasaegsete mugavuste ja jõudlusega, muutes Mini 21 sajandi edukaks ülemaailmseks kaubamärgiks.

Kogu oma ajaloo jooksul on Mini paistnud silma väikese suuruse, taskukohasuse ja sõidurõõmu ainulaadse kombinatsiooniga, millele lisandub iseloomulik stiil, mis on teinud sellest automaailma armastatud ikooni.