Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Tesla Varuosad

Tesla Varuosad
Suur ja kvaliteetne Tesla varuosade kataloog. Saadaval OE, OEM ja B kategooria Tesla varuosad. Meilt leiad kõik vajaliku et hoida oma Tesla parimas korras, alates piduritest kuni filtriteni. Kiired tarned ja asjalik kliendiabi.
Kasulikud lingid

Vali palun täpsem mudel

Tesla varuosade leidmine ja ostmine

Leia varuosad meie professionaalse TecDoc© varuosakataloogi, registreerimisnumbri otsingu või koodiotsingu abil. Meie varuosade kataloog hõlmab nii originaalosasid kui ka B-kategooria ja järelturu varuosi. Toodete leidmine on lihtne ja kiire, sest osad oleme jaotatud Tesla mudelite ja kategooriate kaupa, näiteks filtrid, mootoriosad, veermikuosad, vedrustuse osad, piduriosad jne.

Tesla peamised kategooriad on:
Alusvankri osad ja ühendused, elektrilised osad, filtrid, jahutusdetailid, hübriid/elektrilised osad, kereosad, kliimaseadme osad, käigukasti osad, vedrustuse osad, piduriosad ja piduriklotsid, süüteosad, rihmaülekande osad, siduriosad, roolisüsteemi osad, veovõlli osad, kütusesüsteemi osad, kabiinikütte osad, mootoriosad ning hoolduskomplektid.

Kõik meie varuosad on organiseeritud lao, hinna ja tarneaja järgi. Nii on lihtne leida õige osa õige hinna ja tarneajaga. Me ühendame mitmeid suuri Euroopa varuosade keskladusid ja näed isegi iga osa täpset laoseisu. See tähendab ka odavamaid hindu, sest tooted on pärit otse suurtest varuosade keskladudest. Registreeritud klientidele on kõik tooted alati 10% soodsamad.

Pakume asjatundlikku kliendituge ja kiireid tarneid üle Eesti, nii saad alati õiged varuosad õigel ajal. Ka kohaletoimetamine on lihtne ja taskukohane, pakume transporti nii pakiautomaati kui ka kulleriga või võid tulla ise meile kontorisse kaupadele järgi. Aitame sul alati kontrollida Tesla osade sobivust, selleks küsi meilt nõu live-chati kaudu, e-posti teel või lihtsalt helista meile.

Tesla ajalugu ja olulisemad mudelid

Tesla omab võtmerolli globaalses üleminekus elektrisõidukitele (EV), revolutsiooniliselt muutes autotööstust oma uuendusliku tehnoloogia ja jätkusuutlikkusele pühendumisega. Asutatud 2003 aastal inseneride grupi poolt, kes tahtsid tõestada, et elektriautod võivad olla paremad kui bensiinimootoriga autod, on Tesla tutvustanud mitmeid märkimisväärseid sõidukeid, mis on nihutanud piire, mida EV-d saavutada võivad.

Teekond algas Tesla Roadsteriga, mis lasti välja 2008 aastal. See auto purustas eelarvamused elektrisõidukite kohta, pakkudes kõrge jõudlusega sportautot, mis suudab kiirendada 0-st 100 kilomeetrini tunnis vaid 3,7 sekundiga ja sõita peaaegu 400 kilomeetrit ühe laadimisega. Roadster tõestas, et EV-d võivad olla nii lõbusad kui ka praktilised, seades lava Tesla tulevastele uuendustele.

Roadsteri järel tutvustas Tesla 2012 aastal Model S-i, luksuslikku sedaani, mis on saanud arvukalt auhindu oma disaini, jõudluse ja ohutuse eest. Model S oli mängumuutev, pakkudes mitmeid akuvõimalusi ulatustega kuni 600 kilomeetrit laadimise kohta EPA hinnangute kohaselt ja tutvustades funktsioone nagu Autopilot, Tesla arenenud juhiabisüsteem. Model S hõlmas ka õhu kaudu tarkvarauuendusi, võimaldades Teslal pidevalt parandada sõiduki jõudlust ja funktsionaalsust.

Tesla laiendas oma tootevalikut Model X-ga 2015 aastal, täiselektrilise maasturiga, mis ühendas pereauto ruumi ja kasulikkuse sportauto jõudlusega. Model X on märkimisväärne oma faasanitiiva tagauste poolest ja on kiidetud oma ohutuse, jõudluse ja ulatuse eest. See demonstreeris Tesla pühendumust oma sõidukite valiku mitmekesistamisele ja erinevate tarbijavajaduste rahuldamisele.

2017 aastal tõi Tesla turule Model 3, taskukohasema EV, mille eesmärk oli tuua elektriautod laiemale publikule. Model 3 sai kiiresti maailma enim müüdud elektriautoks, tänu oma muljetavaldavale ulatusele, jõudlusele ja ligipääsetavamale hinnapunktile. See sõiduk on mänginud olulist rolli elektrisõidukite omaksvõtu kiirendamisel üle maailma.

Tesla tootevaliku kõige populaarseim lisand on Model Y, kompaktne täiselektriline maastur, mis tutvustati 2020 aastal. Model Y ehitab üles Model 3 tehnoloogiale ja edule, pakkudes sarnast jõudlust ja ulatust suuremas, mitmekülgsemas pakendis. See on kiiresti populaarseks saanud, peegeldades kasvavat nõudlust elektriliste maasturite järele.

Tesla kõige uuemad sõidukid on Cybertruck, täiselektriline pikap, millel on futuristlik disain, ja Tesla Semi, elektriline veoauto, mille eesmärk on revolutsioonida kaubavedu. Mõlemad sõidukid on kõrgelt oodatud ja esindavad Tesla jätkuvat pühendumust kõigi transpordi aspektide muutmisele.

Oma ajaloo vältel on Tesla mitte ainult tutvustanud uuenduslikke elektrisõidukeid, vaid on ka oluliselt kaasa aidanud akutehnoloogia, laadimistaristu ja jätkusuutlike energialahenduste arendamisele. Tesla sõidukid, alates Roadsterist kuni Model Y-ni, ei ole mitte ainult vaidlustanud autotööstuse staatust quo, vaid on ka seadnud uued standardid sellele, mida tarbijad elektrisõidukitelt oodata võivad. Ettevõtte jätkuva innovatsiooni ja tootevaliku laiendamisega on tõenäoline, et Tesla mõju autotööstusele ja energiasektorile jätkab kasvamist, edendades edasisi edusamme elektrisõidukite tehnoloogias ja jätkusuutlikkuses.