Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Auto talveks korda - Piduri, siduri ja vedrustusosad soodushindadega! 15.10-15.11

Kuna talv on juba käega katsutav, on viimane aeg enda auto tehnilist olukorda parandada, hooldada pidureid, vahetada amortisaatorid, uued ja paremad pirnid paigaldada ning kindlasti ka kojamehed välja vahetada.

 

Just sellepräast oleme lisaks eelmisele kampaaniale teinud toetava kampaania, kus pakume teile väga hea hinnaga vajalikke varuosi.

 

NB! Kõik allahindlused kehtivad ainult püsikliendile !

 

Kõik piduri - ja siduri osad - 10%

Kõik vedrud ja amortisaatorid - 15%

Tooted leiate meie autopõhisest otsingust.

 

Kõik meie poolt pakutavad tooted on tuntud brändidega ning tunnustatud tooted. Näiteks Sachs - sidurid ja amortisaatorid, LUK sidurid , DELPHI piduriosad , Monroe amortisaatorid jne.

 

SACHS Sidurid ja Amortisaatorid

Sachs on ZF Tradingu kaubamärk ja Sachs on maailma juhtivaid amotrisaatorite ning sidurite valmistajaid kelle ajalugu algas juba rohkem kui 70 aastat tagasi. Sachs on läbi aegade käinud sammuvõrra ajast ees ja välja töötanud rida tehnilisi lahendusi mis on tänapäeva autoehituses iseenesest mõistetavad.


Paljud autotootjad, sealhulgas Audi, BMW, Mercedes, Peugeot, VW jne. kastuava Sahcs toodangut juba tehasas autode tootmisel.

 

LUK Sidurid

Rohkem kui 30 aastat on LuK (Lamellen und Kupplungsbau - ketaste ja sidurite tootja)tootnud sidureid ning mootorite ja käigukastide osi oma peakorteris Bühlis. LuK oli esimesi tootjaid Euroopas, kes juurutas taldrikvedrusiduri; käesoleval ajal on igal teisel autol Saksamaal ja igal neljandal autol maailmas LuKi sidur. LuK on aastaid olnud esimene traktorisidurite tootja maailmas, LuKi tütarettevõte AS Autoteile-Service on kasutanud LuKi marketingpartnerite võrku, varustamaks remonditöökodasid Euroopas ja mujal maailmas LuKi sidurite ja teiste varuosadega.

Loe lisaks...

 

DELPHI Piduriosad

Delphi Lockheed kuulub kontserni Delphi Automotive Systems, kes on juhtiv maailmaautoelektroonika ja transpordikomponentide ja -süsteemide tehnoloogia alal. Korporatsiooni peakorter asub Troy's, Michiganis, USAs

Delphi Automotive Systems tegutseb kolmes põhisuunas:
· Dünaamika ja veoülekanne;
· Sõidukite termo-, ohutuse- ja elektrooniline ülesehitus ja komplektsus
· Elektroonika ja mobiilside

Loe lisaks...

 

MONROE Amortisaatorid

Monroe amortisaatoreid toodab globaalne kontsern Tenneco Automotive Inc., mille peakorter asub Lake Forest'is (Illinois, USA). Tegemist on $3.2 miljardi USD väärtusega firmaga, millel on 24 000 töötajat üle kogu maailma. Tenneco Automotive on maailma suurimaid firmasid, kes töötab välja, toodab ja turustab iseseisvalt autode vedrustuse ja heitgaasisüsteemide komponente nii otse autotehastele kui ka järelturule. Suurimateks turgudeks selles vallas on Põhja-Ameerika ja Euroopa.
Autode vedrustuse komponente müüakse üle maailma MONROE tootenime all ja heitgaasisüsteemide osasid GILLET ja WALKER nimede all. Tuntud tootenimede ja globaalse esindatusega suudab Tenneco Automotive pakkuda tooteid, mis on välja töötatud ja toodetud, kasutades ülemaailmset teadmiste ja kogemuste pagasit. Kontsernil on 106 tootmis-, tehnilist- ja abiüksust 25-s riigis 6-el kontinendil.

Loe lisaks...

 

Kampaania reeglid

Kampaania kestab 15 oktoober - 15 november.

Kampaania allahindlused kehtivad ainult püsiklientidele.

 

Registreeri Püsikliendiks

Uudised