Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Meie valikusse on lisandunud uued ja moodsad kaubikute riiulid.

 
Kaubiku oluliseks parameetriks on kaubaruumi mahutavus kuupmeetrites. Siiski võime kasuliku pinnana arvestada sageli vaid põrandapinda, sest kaubaruumis jääb oluline ruumiressurss kasutamata panipaikade puudumise tõttu.

 

Näide elust - ehitusmehe või hooldustehniku kaubiku põrand on kaetud "kultuurikihiga", mis koosneb tööriistadest, suurematest ja väiksematest karpidest ja kanistritest, lisaks tööriided, jalatsid ja pisut tehnilist dokumentatsiooni. Vajaliku eseme leidmine või asjade peale-maha laadimine on ebamugav ja kui sama sõidukit kasutavad firmas mitu inimest, kulutab süsteemitus töötajate aega ja närve.

 

Kokkupandavad riiulid võimaldavad kasutada suuremat osa kaubaruumist, need on praktilised ja ruumisäästvad. Tänu kergesti teisaldatavatele eri värvi kastidele on mugav komplekteerida osa kaubast juba laos (näiteks sinistes kastides on Jüri - ja punastes Andrese tööriistad). Kogemus näitab, et mõistlik ongi soetada vähemalt üks lisakastide komplekt, sobivaid kaste on müügil ka paljudes kodutarvete kauplustes.

 

Kiirelt paigaldatav elastne laeriiul sobib riiete, jalanõude ja muu kergema kraami paigutamiseks, laeriiulis on olemas ka dokumenditaskud. Riiulite lahti- ja kokkupanemine sujub vaid mõne sekundiga, vertikaalasendis riiuliraamide ruumikulu on pea olematu. Siit ka oluline erinevus teistest turul pakutavatest lahendustest. Riiulimoodul kaitseb kaubikut veose vastu seina kukkumisel tekkivate mõlkide eest. Kõrgete esemete veoks piisab enamasti vaid laeriiuli lükkamisest vastu lage.

 

Tootevalikuga saate tutvuda siin : RIIULID

 

 

 

 

 Tellida saab koos paigaldusega, paigalduse hind komplekti kohta 500 ( koos km'ga)

 

Uudised