Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Meie tootevalikusse lisandusid ADDINOL õlid

 

Meie ADDINOL õlide valikuga saate tutvuda siin.

 

 

Tänane Addinol sai alguse 1936. aastal Lützkendorfis Saksamaal. Praegu kannab firma Addinol Lube Oil GmbH nime. Aastast 1999. a alustas Addinol määrdeainete tootmist Lääne-Saksamaal Duisburgis, 2000.a. teisel poolaastal valmis Leunas uus büroo-, lao- ja laboratooriumikompleks, mis vastab kôige kaasaegsematele nôuetele. Kogu tootmine on viidud kaasaegseimale tasemel ning selle kinnituseks on ettevõttele omistatud rahvusvaheline kõrgeim kvaliteedijuhtimise sertifikaat DIN EN ISO 9001.

 

Addinoli õlisid on testinud mitmed autotootjad - BMW, MAN, Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen ja Volvo - ning andnud õlidele oma heakskiidu, mida kinnitavad ka vastavad litsentsid. Nimetatud firmade tunnustus räägib selgelt toodangu kõrgest kvaliteedist ja usaldusväärsusest. Addinoli mootoriõlisid kasutavad või on kasutanud esmatäiteõlina sellised tuntud sõiduautode tootjad nagu BMW AG, Volkswagen AG, Adam Opel AG ja Skoda.
Tänaseks päevaks on Addinoli tooted hästi tuntud nii Saksamaal kui ka mujal maailmas. Lisaks Saksamaale võib neid leida Kreekas, Hispaanias, Libanonis, Taivanis, Hiinas, Venemaal, Ukrainas, Valgevenes, Poolas, Lätis, Leedus, Eestis ning isegi Austraalias ja USA-s.

Uudised